Grow seti tamamlamaya yardım

R

Ripley'sOG

Guest
Ubuy üzeriden gönderim var ise alabilirsin viparda iyidir ama bir platium etmez orası ayrı kanka 400w+100w balast desek 500w maks olur üzmez seni elektronik balast alırsın hatta cooltube 125 veya 150 agiz çaplı ya da ubuydan led hangisini dilersen

Icarus

Kıdemli Üye
Cvp: Grow seti tamamlamaya yardım

Ripley' Alıntı:
Ubuy üzeriden gönderim var ise alabilirsin viparda iyidir ama bir platium etmez orası ayrı kanka 400w+100w balast desek 500w maks olur üzmez seni elektronik balast alırsın hatta cooltube 125 veya 150 agiz çaplı ya da ubuydan led hangisini dilersen

https://www.ubuy.com.tr/tr/search/index/view/product/B00NTBS91Y/s/advanced-platinum-series-p300-300w-12-band-led-grow-light-dual-veg-flower-full-spectrum/store/store

Alıyorum dostum bunu sadece bunu alınca yetiyor sanırım teşekkürler. Kabini küçültmek istesem kaça inebilirim 2-3 bitki için minumum

Icarus

Kıdemli Üye

Ripley' Alıntı:
Ne gibi küçülme

Yani 90 90 185 değilde daha ne kadar küçük kabin yapabilirim bu ekipmanla 2-3 saksı için ideal ölçü nedir mesela ? Sence bu ekipmanla düzgün güzel ürün almak için daha küçük kabin kullanbilri miyim ?

R

Ripley'sOG

Guest
Elinde öyle bir ışık var iken alandan ziyade  boydan küçülmeye gitmek bitkilerine sorun yaratır.Gercekten yoğun+güçlü bir ışık boydan kisitlama bence ayrıca minimum 60x60 yapabilirsin bitki başı 30cm verirsin en+derinlik ama niye bölye bir karar aldin bilmiyorum bence almışken temiz al geç.

Icarus

Kıdemli Üye

Ripley' Alıntı:
Elinde öyle bir ışık var iken alandan ziyade  boydan küçülmeye gitmek bitkilerine sorun yaratır.Gercekten yoğun+güçlü bir ışık boydan kisitlama bence ayrıca minimum 60x60 yapabilirsin bitki başı 30cm verirsin en+derinlik ama niye bölye bir karar aldin bilmiyorum bence almışken temiz al geç.

Tamam teşekkür ederim bu konudan alacağım bilgileri aldım teşekkür ederim. Başladığım zaman haberin olacaktır zaman ayırdığın için sağol.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Turco: