growkent baskın Hk.

nemessis

Üye
arkadaşlar bende malzemeleri yeni aldım ilk growuma başladım. growkenttende sipariş verdim. az önce forumda growkentten sipariş verenlerin baskın yediğini gördüm . hala böyle birşey devam ediyormu ? önlem almalı mıyım ?
herhangi bi sabıkam vs yok

Son düzenleme:
arkadaşlar bende malzemeleri yeni aldım ilk growuma başladım. growkenttende sipariş verdim. az önce forumda growkentten sipariş verenlerin baskın yediğini gördüm . hala böyle birşey devam ediyormu ? önlem almalı mıyım ?
Growkentden bende çok ürün aldım gübre gibi VS baskın gibi bir durum başıma gelmedi ama olmayacak diye birşeyde yok sen yinede önlemini al belli olmaz

Woppy

Ordinaryüs
bundan 2-3 yıl once boyle bı durum olustu 650 kadar kısının tr genelınde evıne safak opr. yapıldı 25kg marı bulmuslar felandı o yuzden onlıne ve kredı kartıyla alısverıs yapmasanız sızın ıcın ıyı olur ne kadar az iz bırakırsan arkanda o kadar kafan rahat olur.

Woppy

Ordinaryüs
valla knk ben o günlerde buradaydım adam tcsı temız 2 yıl önce 250ml calmag almıs ve 1 adet bez saksı 19lt bu adamınd aewıne gelmısler safak opr. da

Avare

Doktor
Rus ruleti masasına oturmuş bir kanka daha.
Şimdi sana sabıka durumundan tut aldığın siparişe kadar bir çok değişkenin olduğu söylenecek ama kimse aslında neye göre geliyorlar bilmiyor. Bazıları uzun zamandır online alışveriş yapıyor ve hiç gelen giden yok
Ama bazıları da sürekli diken üzerinde.
Sadece toprak aldığı için evine baskın yiyen kadın vardı. İnşallah yine politik ve reklam amaçlı bir operasyon olmaz da kankaların uykuları kaçmaz

G_man

Kıdemli Üye
İnşallah yine politik ve reklam amaçlı bir operasyon olmaz da kankaların uykuları kaçmaz
son zamanlarda çok oluyor
herhangi bi sabıkam vs yok
benim tavsiyem kendi adına her hangi bir bilgi paylaşmadan şipariş vermen yada n11, hepsiburada tarzı aracı yerleri kullanarak yine growkent satıcı şipariş vermen 100-200 tl daha fazla fakat onların üzerinden verilmiş şiparişlerin bilgisini kolay kolay alamıyor emniyet

SxyHoroz

Üye
son zamanlarda çok oluyor

benim tavsiyem kendi adına her hangi bir bilgi paylaşmadan şipariş vermen yada n11, hepsiburada tarzı aracı yerleri kullanarak yine growkent satıcı şipariş vermen 100-200 tl daha fazla fakat onların üzerinden verilmiş şiparişlerin bilgisini kolay kolay alamıyor emniyet
Alakası bile yok. Aracı kurum hepsiburada vs. Olsada sonuçta isim soyisim adres bilgilerin satıcı firmaya gidiyor. En güzeli nakit almak. Para çokomel eğrisi

G_man

Kıdemli Üye
Alakası bile yok. Aracı kurum hepsiburada vs. Olsada sonuçta isim soyisim adres bilgilerin satıcı firmaya gidiyor. En güzeli nakit almak. Para çokomel eğrisi
gitse ne olucak satıcı firma verilerin kaydını tutabilir ama o veriyi polise veremez. polis aracı kuruma başvurup alması gerekiyor. eğer aracı kurumdan mahkeme emri ile bu veriye ulaşıldığını gösterirseler suçlusun fakat growkent direk polise verirse bu verileri usulsüzlük den dava düşer ve kişisel verilerin kanunu gereği tazminat davası açabiliyorsun. suç işlemen ve bunu bilmeleri önemli değil usulüne uygun kanıt koymadıkları sürece bir şey yapamazlar

Ü

Üye silindi 37615

Guest
G_man kanka Türkiye de yaşıyoruz nereye tazminat açacaksın patladıktan sonra

SxyHoroz

Üye
gitse ne olucak satıcı firma verilerin kaydını tutabilir ama o veriyi polise veremez. polis aracı kuruma başvurup alması gerekiyor. eğer aracı kurumdan mahkeme emri ile bu veriye ulaşıldığını gösterirseler suçlusun fakat growkent direk polise verirse bu verileri usulsüzlük den dava düşer ve kişisel verilerin kanunu gereği tazminat davası açabiliyorsun. suç işlemen ve bunu bilmeleri önemli değil usulüne uygun kanıt koymadıkları sürece bir şey yapamazlar
Evde kavanoz kavanoz cigarayı, evdeki sistemi bulduktan sonra şikayet etsem kaç yazar

G_man

Kıdemli Üye
G_man kanka Türkiye de yaşıyoruz nereye tazminat açacaksın patladıktan sonra
kanka türkiye yaşıyoruz yaşıyoruz diye diye kör cahil kaldınız kvkk dan ötürürsün.
Evde kavanoz kavanoz cigarayı, evdeki sistemi bulduktan sonra şikayet etsem kaç yazar
okuma yazman yok mu dostum usulsüzlükden dolayı dava düşer biraz mantıklı düşünürsen usulsüzlük olacağı için aracı firmanın şiparişlerine girilmez

Ü

Üye silindi 37615

Guest
Aynen kanka bir akıllı sensin evin basıldığında anlarsın kvkk diye bir şey var mıymış

Ü

Üye silindi 37615

Guest
Devam et böyle kanka ters kelepçe yediğinde ağlarsın bEnİm kİşİsEl vEriLerim diye

Ü

Üye silindi 37615

Guest
Ayrıca aracı firmadan aldıkları falan yok bunların Faturası kesiliyor bu faturalara erişmek için hiçbir devlet kurumunun gidip bir firmaya bir şey sormasına gerek yok zaten gözüküyor hepsi

G_man

Kıdemli Üye
Ayrıca aracı firmadan aldıkları falan yok bunların Faturası kesiliyor bu faturalara erişmek için hiçbir devlet kurumunun gidip bir firmaya bir şey sormasına gerek yok zaten gözüküyor hepsi
gözüküyor mu hepsi çıkar göster :D muhasebeci olmasam dediğini yiyeceğim. Dostum sen kafanın almadığı mevzuları çok kurcalama sen elinde mallın gittiğine üzülürsün fırsatı görmezsin. Türkiye de kanununları hiç düşünmediğin kadarda iyi ve iyi çalışıyor hükümetle alakalı bir şey olmasın yeter

Ü

Üye silindi 37615

Guest
gözüküyor mu hepsi çıkar göster :D muhasebeci olmasam dediğini yiyeceğim. Dostum sen kafanın almadığı mevzuları çok kurcalama sen elinde mallın gittiğine üzülürsün fırsatı görmezsin. Türkiye de kanununları hiç düşünmediğin kadarda iyi ve iyi çalışıyor hükümetle alakalı bir şey olmasın yeter
Sen varya bir şeyden anlamayan cahil bir adamsın bak kimse senin kişiliğinle alakalı bir şey dememişti horoza da bana da durduk yere kişisel saldırı yaptın. Düzgünce medeni bir insan gibi tartışabilmeyi öğrendiğinde belki seni ciddiye alırım. Muhasebeciymiş asdasd patladım knk.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********