Guerilla Grow

İyi growlar kankalar, çoktandır takılmiyordum burda bı güncel atayım dedim.
İşiniz gücünüz rast gelsin.
İyi growlar iyi formlar..
(Marmara)
Gece yarısı onca yol yürüyüp tek başına anca bu kadar yapabildim:)
Nisan 9 Ekim
8*8*10 fide saksıda ilk yaprak sonrası Guerilla:)

karışık bitki toprağı humik ve fulvik asitli perlitli
Leonardit
Ekstra perlit
solucan gübresi
vermikülit

Başlangıç A.N
Tarantula & Connoisseur Grow

Auto Guerilla Glue
FEM The Unlimited
Auto Tropical Coconut

lavrens

Yeni üye
Çok güzel görüntü var maşallah bitkilerin yanına giderken maske vs takman iyi olur bitkiyi tespit ettiklerinde sahibini bulmak için foto kapan koyuyolarmis knk

püskütvarmı

Ordinaryüs
Sonucu merakla bekliyorum . Auto olduklarını okuyunca bir oh çektim . Yoksa yakınlık mesafe olarak dip dipe olmuş diyecektim . Takipteyim bol şans

Teşekkürler arkadaşlar,gece sıcaklık bu ara 13 oluyor.Burda büyük emek var arkadaşlar gerçekten yani toprak işleme gübresi bitkiyi taşıma aktarma.Guerilla cı arkadaşlar az çok bilirler.3 tane Fem gerisi auto zaten.Zararlilara karşı bir kaç tane fazla attığımı biliyorum ama önlemini erkenden aldığım için sadece 2 tane zayiat var,bundan sonra başımıza ne gelir kaç tane kalır bilmem ama bakalım hayırlısı

Sonucu merakla bekliyorum . Auto olduklarını okuyunca bir oh çektim . Yoksa yakınlık mesafe olarak dip dipe olmuş diyecektim . Takipteyim bol şans
Aslında zararlılara karşı birkaç tane fazla attım biliyorum farkındayım ama fotoğraf taki kadarda çok yakın değiller ustam yinede ama autolari alınca, eğer sağ salim durursa 3 fem olucak

13 lere kadar düşüyorsa sıkıntı kanka keşke ışık alıtndan mayısa kadar tutsaydın kanka mayıs 10 gibi alsaydın çok iyi olurdu

Selam bitkilerin gayet sağlıklı gözüküyor, kazasız belasız inşallah , böcek ve haşere grubu bitkiye zarar vermez mi veya vermemesi için bi önlem aldın mı ?

Teşekkürler kanka,tabiki önlemini alıyoruz.Yabani hayvan için ayrı, medya için ayrı,yaprak için ayrı vs vs.Yoksa doğada çok zararlı oluyor

Tabi ki, domuz çok var benim yerde.Domuz için parfüm,idrar, kükürt,ve geçiş yerine caydırıcı şeyler,ip,vs Bitki kök zararlılara karşı ısırgan otu fermantasyon,medya için tartışılır çünkü zengin güzel bir medya yoksa zaten bitki kökler büyüdükçe düşük ph den yine sıkıntılar olucak, sağlıklı bitki az zararlı:) yaprak için ben bı fabrikadan saf neem oil alıyorum seyrelti yapıyorum,ve en önemlisi bitki çevresindeki tüm ağaçları çevreyi vs ilaçlıyorum. sezona girmeden aylar önce çalışmaya başlamak demek kanka,yani haftada bir ilaçlama ve bitki bakımı yapılıyor

Tabi ki, domuz çok var benim yerde.Domuz için parfüm,idrar, kükürt,ve geçiş yerine caydırıcı şeyler,ip,vs Bitki kök zararlılara karşı ısırgan otu fermantasyon,medya için tartışılır çünkü zengin güzel bir medya yoksa zaten bitki kökler büyüdükçe düşük ph den yine sıkıntılar olucak, sağlıklı bitki az zararlı:) yaprak için ben bı fabrikadan saf neem oil alıyorum seyrelti yapıyorum,ve en önemlisi bitki çevresindeki tüm ağaçları çevreyi vs ilaçlıyorum. sezona girmeden aylar önce çalışmaya başlamak demek kanka,yani haftada bir ilaçlama ve bitki bakımı yapılıyor
dostum o dediğin neem yağını nereden alıyorsun ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** ***** **
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ***** ******** hahahaha*****
  • ax-b ax-b:
    ******* *** ******** hahahaha* ****** ******** ***** ***** **********
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • T Taha2580:
  • T Taha2580:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha ******* ****** ********** ****
  • ax-b ax-b:
    ****** *** ****** ****** ******* ***** ****** hahahaha******* *****
  • ax-b ax-b:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ***** **
  • ax-b ax-b:
    ********* ***** * ********** **** hahahaha*** ** ***** ********
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* ****** **
  • New Rookie New Rookie:
    **** ******* **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
  • L lityum:
    ** *** ** ***** ***** **** ******* ****** hahahaha* ******** ********** ******* ********* **** ** ******** *********
  • T Tropikal.MR:
  • L lityum:
    L lityum: ******* ******* ***** ***** *******