Haftalık Gübre Verme

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23640
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23640

Guest
vallaa bence growun olmazsa olmaz 2 aleti ph metre ve ppm ölçer.
ben hem ph ölçer olarak hem de ppm için adwa kullanıyorum.adwa ad31 aldım çok memnunum,ad32 içinde çok iyi diyorlar.
malum bu otu sürekli içiyoruz ve bu grow işini belli ki uzun yıllar yapacağız.alacağınız aletleri iyi şeyler olsun.gidip 50-60 liralık sarı ph metreler,ucuz ısı ölçerler almayın.bence iyi bir ppm ölçer al uzun yıllar arkana bakma
kanka dediğin ürün bumudur https://urun.n11.com/testler/adwa-ad31-tds-ppm-ec-metre-iletkenlik-olcer-P124628971

Ü

Üye silindi 23640

Guest
e

evet budur kanka,uygun yerleri araştırıp almanı öneririm
tekrardan tşkrlr kanka kolay gelsin bol bol hasatlar dilerim kanka birde foto atsam nezaman içilmeye başlar anlarmısın hasat değil kenarından köşesinden kırpa kırpa yani bu zıkkımı 2 senedir içiyorum torbacılardan bıktım elimde 20 günlük bir torbacı kaldı hergün kesintisiz bir 3 lük içiyorum

kafa48

Üye
tekrardan tşkrlr kanka kolay gelsin bol bol hasatlar dilerim kanka birde foto atsam nezaman içilmeye başlar anlarmısın hasat değil kenarından köşesinden kırpa kırpa yani bu zıkkımı 2 senedir içiyorum torbacılardan bıktım elimde 20 günlük bir torbacı kaldı hergün kesintisiz bir 3 lük içiyorum
at foto bakalım kanka.ama ben öyle tavada fırında mikro fırında içilen sigaraları pek sevmiyor ve önermiyorum.hem cigara mındar oluyor hemde tam zevkli olmuyor.ama çok harmansan az biraz bişeler yapar

Ü

Üye silindi 23640

Guest
at foto bakalım kanka.ama ben öyle tavada fırında mikro fırında içilen sigaraları pek sevmiyor ve önermiyorum.hem cigara mındar oluyor hemde tam zevkli olmuyor.ama çok harmansan az biraz bişeler yapar
formdaki resimlerden anladığım kadarıyla 30ile 45 günü bulur diye düşünüyorum hasat için uzman görüşü önemli tabiki buyur kanka resimler https://imgyukle.com

S

silas

Guest
Ciddi problemler yaşar bitkiyi yakarsın. Çizelgende 3. hafta için 4 ml x gübreden ver diyorsa, 2-3 gün arayla sulama yaptığını varsayarsak her sulamada 2ml vereceksin gibi düşün.

Ü

Üye silindi 23640

Guest
Ciddi problemler yaşar bitkiyi yakarsın. Çizelgende 3. hafta için 4 ml x gübreden ver diyorsa, 2-3 gün arayla sulama yaptığını varsayarsak her sulamada 2ml vereceksin gibi düşün.
tşkrlr üstatdım çok yakında hasat için sizleri rahatsız edebilirim DDD

İlk growumda o şekilde yapmıştım hiçbir zararını görmedim yararınıda görmedim açıkçası..
Tabloda haftalık 3ml mi yazıyor, iki günde bir sulama yapıyordum litre başı 3ml ekliyordum herhangi bir sıkıntı yaşamadım ne gübre yanması oldu ne gelişim yavaşladı ne de gelişim hayvani arttı

kafa48

Üye
kanka iki günde bir sulama yapıyor ve tabloda 3 ml yazıyorsa her sulamada veriyormuydun?
yani haftada 3 sulama yapıyor ve haftalık 3 ml vermen gereken gübreyi 9 ml mi veriyordun?

kanka iki günde bir sulama yapıyor ve tabloda 3 ml yazıyorsa her sulamada veriyormuydun?
yani haftada 3 sulama yapıyor ve haftalık 3 ml vermen gereken gübreyi 9 ml mi veriyordun?
Aynen dediğin gibi kanka.
İşin aslını öğrenince normale dönmüştüm fakat fazla gübre vermenin de bi halta yaramadığını da tecrübe etmiş oldum.

kafa48

Üye
Aynen dediğin gibi kanka.
İşin aslını öğrenince normale dönmüştüm fakat fazla gübre vermenin de bi halta yaramadığını da tecrübe etmiş oldum.
kanka peki hangi dönem 3 kat fazla gübre verdin haftalık,yani çiçeklenme döneminde bloom gübresini biraz fazla vermek sökelerin gelişiminde etkili oluyormu,hep bunu merak etmişimdir

kanka peki hangi dönem 3 kat fazla gübre verdin haftalık,yani çiçeklenme döneminde bloom gübresini biraz fazla vermek sökelerin gelişiminde etkili oluyormu,hep bunu merak etmişimdir
Veg dönem full ve bloomun 3. haftasına kadar diye hatırlıyorum kanka. Sömeklerim gayet iyiydi kafamdaki rakamdan çok daha fazlasını almıştım gübrelerim organik olsa devam ederdim ama kimyasal olduğu için stop düğmesine dokundum kanka.
Organik gübre kullananlar aslında iki aynı genetik üzerinde deneyebilir ve arada fark varmı gözlemleyebilir.

Ü

Üye silindi 23640

Guest
üstadım sana zahmet foto atmıştım fikirlerini alabilirmiyim sağlığı ve nezaman hasat edilebilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L letheriver:
    ******* **** hahahaha*
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    ***** * * **** ** **** **** ***** ** ******** ****** *** ** * ***** *** ***** **** *****
    ***** hahahaha ********** *** ***** ********* *******
  • G Groww1010:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • L letheriver:
    ***** **** ****** ******** *** ******* **** *** ***** ***** *** ********* ******* *** * ******* ******** ***** ***** **** **** ******* *** ******* ** ***** ****** ** ********** hahahaha*** *** ******** *** ** *** ******* ********
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha ********* ***** ********* ********** **
  • M majeste:
    ** ****** hahahaha ******* ****** ********
  • M majeste:
  • L letheriver:
    ******** ******* *** **** ***** ******** *** **** ****** hahahaha ******* ****** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ***** ********* **** ** ******** *** ***** hahahaha* ****
  • M majeste:
    ** ******* hahahaha**** ******* *** **** ***** ******** *** **
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
    *** ******* ** **** ******* hahahaha* ***** ******
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
    **** ******* ******* ********** ******** hahahaha*** * ******* ****** *** * * **** * * ****** ******* ******* ***** ***** ****** ********** *** ****** hahahaha** **** ******* **** ** ******** ******
  • L lityum:
    ****** **** ******** ********** ******* ****** **** ****** *** ******* ********** ********* *******
  • L lityum:
    ******** ***** ****** ********** ***** ******** ******* ***** **
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahaha** *** *** **** ** ******* *** ** *** ** * ******* **** ****** *** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ********** hahahaha*** ** *** ** ***
  • D despacito:
    ********** ***** ********** ***** hahahaha* ** ***** ***** ***** *** ******* **** ***** **** ***** **** *******
    D despacito: ********** ***** ********** ***** hahahaha* ** ***** ***** ***** *** ******* **** ***** ****...