Hagb alınca denetimli serbestlikte veriliyor mu?

KurtlarVadisi

Yeni üye
Beyler iyi günler hayırlı haftalar bol dumanlar benim bir kaç sorum olucaktı ben denetimim devam ederken paket oldum şimdi dosyam savcılıkta tebligat alcam duruşmaya çıkıcam sicilim temiz avukatlarla savcıyla konuştum hagb alırsın dediler fakat denetimli serbestlik hakkında bir şey söylemediler bir avukat denetimli serbestlikte alırsın dedi denetimli serbestlik alır mıyım bir bilgisi olan var mı not:üni okuyorum master yapmaya almanyaya gidicem yüksek ihtimalle oraya gittiğimde beni durduk yere idrara çağırırlar mı ve masterı bitirip işe başladığımda geri gelmemek üzere bir gün türkiyeye giriş yaptığımda ters kelepçe yiyip karakola götürülüp idrar verir miyim veya dosyayı kapatıp ceza yatırırlar mı bir bilgisi olan varsa bizi dumanlandırsın sevgiler

elchavoo

Üye
GECMİS OLSUN KNK bende 0,68 gr esrarla yakalndım 1 senedir idrar veriyorum sürekli yakıyorum en son amatem de yaktım 2 kere ,idrarım 6 ya ÇIKTI 5. yi büyük ihtimalle pis verdm 6 yı verip bekleyeceğim eğer bunu da yakarsam nee olur grow yapamiyorum psikolojim bozuldu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********