HAHAHAHAHA

Yylmzz

Yeni üye
RE: Köfteci Auto Günlüğü

Başarılar kanka umarım kafası etkili olur bende bi kere eskiden balkonda yetiştirmiştim bundan 3 tanesini erkek çıkmıştı 2 si dişi erkekleri imha etmiştim dişileri de tam olgunlaşmadan toplamak zorunda kalmıştım. Ailemdekiler soruyodu artık bunlar ne diye erken hasat yapmak zorunda kaldım yani belki o yüzden belki acemilkten randıman alamamıştım. Oda köfteci tohumuydu. Umarım güzel hasatın güzel kafaların olur. ? Birde ortalama ne kadar zaman sonra hasat olur bunda ne zaman toplamayı düşünüyorsun onu merak ettim.

polat98

Yeni üye
Cvp: Köfteci Auto Günlüğü

DikinePançoz' Alıntı:
Köfteci auto nasıl oluyor kanka ?

babacigaraci' Alıntı:
DikinePançoz' Alıntı:

Yani köfteciden çıkan tohum auto tohum çıkmış kanka :D

Aynen öyle kanka arkadaşın dediği gibi 

Yylmzz' Alıntı:
Başarılar kanka umarım kafası etkili olur bende bi kere eskiden balkonda yetiştirmiştim bundan 3 tanesini erkek çıkmıştı 2 si dişi erkekleri imha etmiştim dişileri de tam olgunlaşmadan toplamak zorunda kalmıştım. Ailemdekiler soruyodu artık bunlar ne diye erken hasat yapmak zorunda kaldım yani belki o yüzden belki acemilkten randıman alamamıştım. Oda köfteci tohumuydu. Umarım güzel hasatın güzel kafaların olur. ? Birde ortalama ne kadar zaman sonra hasat olur bunda ne zaman toplamayı düşünüyorsun onu merak ettim.

Kanka valla rahat bir 2 aya yakın var diye düşünüyorum bakalım nasıl olacak güncel atarım buraya

Yylmzz

Yeni üye

polat98' Alıntı:
DikinePançoz' Alıntı:

babacigaraci' Alıntı:
Yani köfteciden çıkan tohum auto tohum çıkmış kanka :D

Aynen öyle kanka arkadaşın dediği gibi 

Yylmzz' Alıntı:

Kanka valla rahat bir 2 aya yakın var diye düşünüyorum bakalım nasıl olacak güncel atarım buraya

Takipteyim ;)

polat98

Yeni üye
RE: (Güncel)Köfteci Auto Günlüğü

[font="Open Sans", sans-serif]46.gün[/font]
[font="Open Sans", sans-serif]https://imgur.com/a/8aKK7xb (GÜNCEL) kankalarım 39.günle arasında fark var mı ben ayırt edemedim varsa yoruma yazabilir misiniz ?[/font]

kankokan2000

Yeni üye

sömek boşluklarını dolduruyor.yandan boşlukları net çekseydin farkı görürdün.panel yapraklarını alabilirsin artık.düzgün gübrelemiyosan alma ama

polat98

Yeni üye

Alıntı yapamıyorum kankalar teşekkürler yorumlar için  <3

polat98

Yeni üye

[font="Open Sans", sans-serif]49.gün[/font]
[font="Open Sans", sans-serif]https://imgur.com/a/ILKkW5C  (Güncel) (big buda başladım bugün ve ilk def[/font][font="Open Sans", sans-serif]a suyun ph ayarlayıp verdim 6.3) [/font]

Kanka

Administrator
Yönetici

Hafif bi ısı stresin var sanırım kanka

polat98

Yeni üye

Sarı yapraklar çok fazla arttı ne yapabilir hangi gübreyi fazla koymalıyım grow-bloom-topmax big bud var elimde

Secretolga

Yeni üye

kanka kaçıncı gün anladın dişimi erkek mi diye bende 3 tane köfteci var  13. gündeyim şuan biride basık büyüyor nedenini biliyorsan onuda yazarmısın

https://ibb.co/f4N0yRJ
https://ibb.co/8zk2WVH
https://ibb.co/V2pgB1Y
https://ibb.co/CmpdBjX

polat98

Yeni üye

kanka 21.günde dişi olduğunu belli etti diğerleride o civarda belli etti seninkilerde 3 haftaya eder 
basık büyüme nedenini pek bilmiyorum ama benim izlenimim şu yönde üç bitkimden iki tanesi çok büyüktü yani dişiye göre baya sağlam güzel gözüküyordu doğal olarakta ben onlara ilgili gösterdim sonuç olarak erkek çıktılar kanka ::D  demek ki neymiş herkese eşit davranacakmışız

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********