HANGİ RENK IŞIK TERCİH EDİYORSUNUZ.

matadorhakan

Yeni üye
SELAM KANKALAR LED IŞIK OLARAK FULL SPECTROM MOR MU TAVSİYE EDERSİNİZ YOKSA GÜN IŞIĞI RENGİMİ KİMLER HANGİ IŞIĞI KULLANIYOR TAVSİYELERİNİZ NELERDİR. 80X80 KABİN İÇİN 50 WATT KAÇ ADET YXO LED KULLANMAK GEREKİR

Mertali54

Doktor
Yxo en kaliteli cob LED senin alanına 400 watt tam ideal olur ama kademe köydür önce 150 watt yansın 2 . Tuş hepsini yaksın Z neden böyle dedim senin alanın 80'e 80 yani kere 64 santimetre kare 400 watt baştan sona yani tohumdan hasada kadar yeter

matadorhakan

Yeni üye
Yxo en kaliteli cob LED senin alanına 400 watt tam ideal olur ama kademe köydür önce 150 watt yansın 2 . Tuş hepsini yaksın Z neden böyle dedim senin alanın 80'e 80 yani kere 64 santimetre kare 400 watt baştan sona yani tohumdan hasada kadar yeter
kanka elimde 300 watt 9 band full spectrom led var 50 cm uzaktan ölçüm yaptığımda 13000 lümen değer veriyor yanına takviye yapmama gerek varmı sence

Mertali54

Doktor
Mutlaka sogutuculu alüminyum üzerine dosemelisin tesisatı ve sogutu fanlardan olmak zorunda en az 4 adet gerekir

2 adet Autoflower için Mars Hydro TSW2000 kullanıyorum, çok memnunum.
Kanka günaydın bende bu ışıkğı dünden beri araştırıyorum saatlerce video izledim çok beğendim ve kesinlikle almaya karar verdim kabinin kaçlık kankam bide nasıl ışık bide senden bilgi alabilirmiyim

Bro ben 40x80x150'lik kabinde hep 2 Auto yapıyorum. Mars Hydro zaten bu işte rüştünü ispat etmiş bir marka.. TSW2000 anlicamız dilde 300w Quantum Board.. benim gibi 2 auto yapacaksan 240w Quantum Board'ta alabilirsin biraz daha ucuza gelir. Haa yok TSW2000 alcam diyosan ben şahsen öneririm, çok memnunum. Markaya takılmazsan 40-50cm yükseklikten 1000 ppfd veren ışıklar iyi ışıklardır.
Kanka benim kabinde 80x80x180 2 tane photo bakıyorum şuan hasata az kaldı torch led kullanıyorum 8 adet şuan ama bidahaki grow da bu ışığı mutlaka kullanmak istiyorum 2 tane photo bakar sanırım kabinede yeter diye umuyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ****** **** hahahaha
    +1
  • ax-b ax-b:
    ****** ****** ** ******* ****** **
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******* ******* ****** **** ********* ****** **** ****** ***** * ** * ***** *** ********* ** ******** **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ****** **** ******* ****** ***** **
  • ax-b ax-b:
    * ******** ****** ***** ***** ***** ****** ******* ******* ***** **** **
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******* ********** ********* ** **** ******* ****** ***** **
    +2
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** hahahaha* **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ** **** ****** **** **** ********* ** **** *** ******* ** * hahahaha* ******* ******** ** **** ********** ******** ***** ****** hahahaha ** **** ** ***** **** **** **** ********** ***** ******** * ******** ****** ***** ***** ***** ****** ******* ******* ***** **** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    * ******** ****** ***** ***** ***** ****** ******* ******* ***** **** ** ******** **
  • ax-b ax-b:
    ******* ******* ****** ********** ***** ****** ******** **** **
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
    ***** **** ***** ****** ******** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** **** hahahaha ******* ****** **** ******* ******** ******** *** ***** ** ******** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** hahahaha* **
  • Night owl Night owl:
    ***** ** **** **** ********* *** **** ****** ****** ****** ****** ******* ****** ***** ***** ********* hahahaha** ******** *** ******** ****** ********* **** **** ***
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** **** ****** ** ******* *** ********** ***** **** ***** ****** ******** ******* hahahaha*
  • ax-b ax-b:
    ****** ****** ****** **** *** **** ***** *** ****** ******* **** ***** **** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ****** ** **** ******* **** **** ******** *** hahahaha hahahaha ********** ******* ******* ****** **** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** ******** ********** **** ******** ****** hahahaha ***** ******* * * **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** **** **** ********* *** **** ****** ****** ****** ****** ******* ****** ***** ***** ********* hahahaha** ******** ***** ********* ****
  • ax-b ax-b:
    ****** *** ****** ***** ****** ********** ***** * **** ** ********** ***** ** **** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** **** hahahaha ******* ****** **** ******* ******** ******** *** ***** ** ******** ******** ***** ****** ******** ********* **** *** ** ********
  • Night owl Night owl:
    * ** ********** *** **** * * ** ****** ********** * ***** ********* ****** ********* ******** ****** *** ****** ***** ****** ********** ***** * **** ** ********** ***** ** **** **** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
    kawinnnz kawinnnz: *********