Hangi ışığı almalıyım üstadlar ?

olddede

Yeni üye
110×75 ölçüsünde duşakabinimde 3 saksı yapıyorum ışığım bestva 600 w eski modeliydi fakat ömrünü tamamladı bu ölçüde 3 saksıya uygun bir ışık tavsiyesi olan arkadaşlarım yardımcı olursanız çok sevinirim birde aşağıda linki var böyle bir ışık buldum sizce 3 saksıya 110×75 ölçüde bir kabine uygunmudur tavsiyelerinizi bekliyorum bol hasatlar herkese...

Son düzenleme:

deyorke

Moderator
Selam şimdi den hayırlı olsun inşallah bol hasatlar alırsın knk. Hiç uğraşma temiz full yardım her konu da buraya bakmanı şiddetle tavsiye ederim.

olddede

Yeni üye
Selam şimdi den hayırlı olsun inşallah bol hasatlar alırsın knk. Hiç uğraşma temiz full yardım her konu da buraya bakmanı şiddetle tavsiye ederim.
Teşekkür ederim kardeşim bakıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** hahahaha ****** ******** ********** ***** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ***** ** ******* ** ** *** ** ****** **** ********* ****** ********
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    ***** **** hahahaha *** * ** ********** ** ****** ***** *****
    ***** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    +1
    *** *** **** ********** *** **** ***** ** ******** ********** ******** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** ***** **** ** ****** ******** ******** **** ** ******** *****
    ***** ****** hahahaha** * ***** hahahaha **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ******* ******* ******* ******* ***** ******* ** ******** ****** *****
    +1
    ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
    TroubleStyla TroubleStyla: ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** *...