Hangi dalları budamam gerek ?

Budama yapmana gerek yok kanka. Bana kalırsa çiçeklenmenin 2. haftası sağlam bir budama yap, o strese bir defa girsinler çıksınlar.

Sürekli yaprak budamak iyi değildir.

Şuan dokunma..... Kızları rahat bırak :)
kellede uçurmadım sadece iki taraftan fazla uzamasın diye bağladım çünkü kabin 105 cm falan hiç dokunmuyorum daha o halde bi ay daha kadar kanka ?

Komserim o kelleyi alsan iyi olur. En alttaki karşılıklı dallarıda al. Orta saha güçlensin uzasın. Lsd ile yanlara bağlasın. Yada srog yaparsın. Budamayı 12-12 ye aldığın gün yaparsın. En uçtaki fan yaprakları hariç bütün fanları Buda san olur. 2 hafta sonra tekrar budar sin.
kanka şimdi mi alayım eklleyi almaya korkuyorum yanlış keser biçerim diye

Vybz Kartel

Müptezel
kellede uçurmadım sadece iki taraftan fazla uzamasın diye bağladım çünkü kabin 105 cm falan hiç dokunmuyorum daha o halde bi ay daha kadar kanka ?
Yaprakları budama kanka. @adsiznarkotik kankanın dediği gibi yapabilirsin.

Kelle uçurmanda sıkıntı yok. Bence de yapmalısın. Korkacak bişey yok kanka, yanlardan çıkan dallara zarar vermeden kes kelleyi gitsin..

Kabinin küçükmüş, @Grauwolf haklı. Hemen Topping yani kelle uçurma yapmalısın. Sonrasında da dalları LST ile eğitmelisin...

O zaman micro kabin yapmiyacaktin:) youtubede birçok videosu var korkacak bişey yok.
Eğitim vermezsen ağaç olur.
Benim 18-32-46. Günlere bak.
ilk topingim

https://ibb.co/JcZGZtm olmuş mu ?

Yaprakları budama kanka. @adsiznarkotik kankanın dediği gibi yapabilirsin.

Kelle uçurmanda sıkıntı yok. Bence de yapmalısın. Korkacak bişey yok kanka, yanlardan çıkan dallara zarar vermeden kes kelleyi gitsin..

Kabinin küçükmüş, @Grauwolf haklı. Hemen Topping yani kelle uçurma yapmalısın. Sonrasında da dalları LST ile eğitmelisin...
ilk topingim

O zaman micro kabin yapmiyacaktin:) youtubede birçok videosu var korkacak bişey yok.
Eğitim vermezsen ağaç olur.
Benim 18-32-46. Günlere bak.
https://ibb.co/MVmBqhG kanka baksana buna geçicem bi kaç saate ışık az gelmesin cobled 150 w alan büyük olduğu için diyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Draggula Draggula:
  • M Mamba70:
    M Mamba70: ******** ********