Hangi gübre?

İndoor auto yetiştircem güzel bişeyler önerirmisiniz normalde biobizz indoor pack düşünüyodum ama forumdaki arkadaşlar biz yardımcı oluruz başka bişeyde alabilrsin dediler önerilerinizi bekliyorum

peki hocam veg ve çiçeklenme döneminde aynı gübreyimi kullanıcam ben istiyorrumki sömekler coşsun hasat bol olsun

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum CANNA bu isin en iyisi, cok iyisini istiyorsun belli. O zaman coco da yap, elimden geleni ardina koymam. Gübreden baska isik ta cok önemli.Eger gerekli isigi vermez isen gübre tek basina ise yaramaz.

(tutku)

Üye
Nargile abi canna gübre konusunda daha bi ayrıntılı bilgilendirir seni kanka çünkü genel itibariyle kendisi canna çok kullandıgı icin cok daha bilgi sahibi

Yanmaz torch lar diger ismi soguk led isi8 yapmazlar nargile abinin onerecekleri de pek ısı yapacagını sanmam o konuda rahat ol
hocam yandı benim bitkiler üstleri sıcaklıktan çünkü hava giriş çıkışı yok e odamda mecbur fermuaıda çekiyorum uyurken hal böyle olunca yanıyor bi vantilatör kesinlikle gerekiyor yani

(tutku)

Üye
bro hepsindenmi alcam ben anlamadım
Terra vega ana gübre rhizo kökl3ndirici cancazym enzim calmag farz:) hadi start bosver bunlari vegde kullan canna flores ciceklenme anan gübre bosst ve pk cicek oluşumu ve somek şişirmek için cannazym zaten full kullanacan yani gereksiz birsey yazmadım ihtiyacın olan gubreler

Terra vega ana gübre rhizo kökl3ndirici cancazym enzim calmag farz:) hadi start bosver bunlari vegde kullan canna flores ciceklenme anan gübre bosst ve pk cicek oluşumu ve somek şişirmek için cannazym zaten full kullanacan yani gereksiz birsey yazmadım ihtiyacın olan gubreler
sıçtık desene bu gübreler kaç tane bitkiye kaba 20 30 bitkiye bakarmı toplamda 500 ml alsam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ** ***** hahahaha*** **** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha* ****** hahahaha**** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******* ******** ******** ** ******** ******* ** *** ***** ******** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* ******* ** ** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ** ********* hahahaha *****
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ********* **** ********* ******* ***** ** ********** ******** ******* **** *****
  • S sefilzenci:
    hahahaha *** ******** ****** ******** ***** **** ******** ****** ** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha*
    ****** ******** ********** ********** ***** ****** ******* *** ** ***** ******* ******* *** **
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    **** ******* ****** *** **** **** ****** **
    Narkotik Narkotik: **** ******* ****** *** **** **** ****** **