Harvest! %37 thc?

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Kanka %37 thc demek cıgara ölüm kusuyor demek olsa gerek

C

Cibril

Guest
Hayırlı olsun dostum kazasız belasız bir grow olsun inşallah. Gazete üstündekiler gorilla hasatın mı?

C

Cibril

Guest
Sorularım;
1-Adamların yazdığı %37 thc ye inanıyormusun?
2-Genetik o thc yi gerçekten veriyorsa bile sen o thc nin yarısını yapabileceğine inanıyormusun?
Ben bu kankaya güveniyorum baksana şeker yapraklarına kadar full thc yapmış eski growunda... gorillada thc artttırımı için özel bişi yaptın mı @Gansterman kanka...

Neden bizim neyimiz eksik aga
Ben bu kankaya güveniyorum baksana şeker yapraklarına kadar full thc yapmış eski growunda... gorillada thc artttırımı için özel bişi yaptın mı @Gansterman kanka...
Ben o yazan thc değerlerine ve hasat miktarlarına inanmıyorum ki doğru olsa bile adamlar kusursuz bir şekilde full kontol bilmem kaç watt ışık altında yapıyorlar yani o değerleri yakalamak biraz hayal olur o açıdan dedim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
  • F Firstgrow0:
    ********** ********** *** *** *** ****** ******** *** ******** *** ****** hahahaha*** *** **** ********* hahahaha* ***** ******** ** ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** **** ** ***** ********** hahahaha***** ********** *** *** *** ****** ******** *** ******** *** ****** hahahaha*** *** **** ********* hahahaha* ***** ******** ** ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    **** ******* hahahaha ****
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    ******** ** hahahaha*** hahahaha*
    ayıboğan00 ayıboğan00: ******** ** hahahaha*** hahahaha*