Hasatı Kurutma

Arkadaşlar herkese selamünaleyküm bol dumanlar öncelikle Çorbacıdan aldığım 20 grama yakın güzel otum mevcut hafif nemli bi parça çıkarıp dışarda kuruttum tadı acılaştı çok Şu an kavanozda tutuyorum öğlen de serinlikte esen bir yerde beklettim bunu nasıl muhafaza edebilirim kafası gitmeden

Mikoo

Kıdemli Üye
Arkadaşlar herkese selamünaleyküm bol dumanlar öncelikle Çorbacıdan aldığım 20 grama yakın güzel otum mevcut hafif nemli bi parça çıkarıp dışarda kuruttum tadı acılaştı çok Şu an kavanozda tutuyorum öğlen de serinlikte esen bir yerde beklettim bunu nasıl muhafaza edebilirim kafası gitmeden
Kuru karanlık bi yere ser. 1 veya 1.5 gün beklesin. Sonra kavanozlara koy. Ertesi gün kapağı aç 1 saat dursun sonra tekrar kapat. Bir daha açtığın zaman kapağı parmağınla sıkar bakarsın yetetli ise kapağı açık bırakma olayını bitirirsin

Trefalgar

Kıdemli Üye
Miko doğru demis suan nemliyse karanlik fazla nemli olmayan bir yere ser 1/2 gün nemini atsın sonra kavanoza koy hergun yarim saat kapagini ac elinle hafiften karıştır abartmadan çıtır çıtır olur

Miko doğru demis suan nemliyse karanlik fazla nemli olmayan bir yere ser 1/2 gün nemini atsın sonra kavanoza koy hergun yarim saat kapagini ac elinle hafiften karıştır abartmadan çıtır çıtır olur
İçiyorum kafama giriyor ama bi gariplik var tadı acı ve tam alamıyorum ıslak değil hafif nemli eline yapışıyor zaten greydle zor ayıklanıyor yapışıyor şimdi bitane metal tepsinin içine serdim dolabımın altı karanlık hafif esiyor oraya koydum

Trefalgar

Kıdemli Üye
Dalganın fotosu varmı kanka. Kameran iyiyse karanlik odada flaş patlatıp dalganin fotosunu atsana yakindan net sekilde

Trefalgar

Kıdemli Üye
Valla sigaralar guzel gozukuyor acilik derken bogaz mi yakiyor eger bogaz yakiyorsa agizda hafiften degisik tad birakiyorsa yetistirmeden kaynaklidir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****