Hasatım yaklaşıyor kankalar var mı tavsiyeniz

Kankalar bitkim 90. Günlerinde toplam çiçekte 32. Gününe girdi fan yapraklarından yaklaşık 6-7 tanesi sarardı sizce ne kadar var hasata

Ne kadar kalmıştır bilemem ama hala şişiyor gibi, trikomlara bakmak lazım. Bence keçiboynuzu pekmezi takviyesini eksik etme.
Kanka pistiller baya bir kızardı trikomlara bakmaya çalışıyorum biri 100x kalem büyüteç önerdi aldım hiçbirşey göremiyorum bugün yine bakmayı denicem birde şöyle bir sorunum var bazı sömeklerde (ışık görmeyen) pistiller beyaz hep hasat ederken beyaz pistillileri bırakıp olanları hasat etsem diğerleri de kızarınca öyle hasat etsem olur mu kanka

prooo

Yeni üye
Pistiller değil trikomlara bakman lazım dostum birde amberi gördün mü tamamdır ama senin daha minimum 3 haftan var gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ******** hahahaha*** ******** ** ***** *** *****
    ********* ********* **** ** ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
  • Ofelaket Ofelaket:
  • Dodo Dodo:
    ******** ***** ********* ******** ***** *** ******** ****** ******** ****** ********* ******* hahahaha** *****
    +1
    **** ***** **** ******* ***** ******* ******* ***** **** ******** hahahaha *** ******* ***** ****** **** **** ******* *** **** *** ***** *** ****** **** ******
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* hahahaha **** hahahaha *** ********** ****** ****** hahahaha ***** ***** *** ****** hahahaha** ***** ********* ******** ***** *** ******** ****** ******** ****** ********* ******* hahahaha** *****
    **** *** ********* ******** ***** *** **** ******** *** **** **** ****** ** *******
  • Ofelaket Ofelaket:
    ******** ********** ****** ****** **** ********* ****** **** ****** **** ******** **** hahahaha ****
  • Dodo Dodo:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
    +1
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha ** hahahaha ***** ********* ****** ***** ******* **** ** ***** *** ***** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** **** ** * ** *** hahahaha *******
    ***** **** *** **** ******* *** **** ****** ******** ********** ****** ****** **** ********* ****** **** ****** **** ******** **** hahahaha ****
    **** ******** ***** **** *** ******* ***** *** ****** *** hahahahahahahahahahahaha* ** hahahaha ***** ********* ****** ***** ******* **** ** ***** *** ***** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** **** ** * ** *** hahahaha *******
    +1
  • Ofelaket Ofelaket:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ******** ******** **** hahahaha******** *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ******** ******** **** ****** hahahaha********* **** ****** *** **********
    hahahaha* **** ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahaha* **** ***** **
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha ***** ******** *********
    lavrens lavrens: ** hahahaha ***** ******** *********