hasat öncesi böceklenmede ilaç kulanmalı mıyım?

smokeweed420

Yeni üye
beyler ilk growum bu sorunum daha önce kesin birinin başına gelmiştir tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum..
çorbacıdan çıktı 5. ay bitecek balkonda büyüttüm kızımı 1-2 haftaya hasat edecektim fakat uzun süredir örümcek tarzı böcekler vardı zaten (internette gördüğüm bitkisel bir ilaçla savaşıyordum şerefsizlerle) ben sadece sayılarını hep minimumda tutmaya çalıştım çünkü bir türlü kökten kurtulamadım hep çıktılar neyse onlarla yaşamaya alışmıştım sayıları azken sorun yoktu fakat geçen hafta çok ilgilenemedim arkadaşım suyunu verdi hep o da sağolsun o kadar ilgilenince şu an koloni kurmuşlar resmen kızımın üstünde ve neem oil kullansam hasattan 10-15 gün önce sorun olur mu? çiçeklerin üzerine bile sıçramışlar nasıl kurtulcam bilmiyorum hasat etsem kurumaya bıraksam sorun olur mu bu şerefsizler

S

silas

Guest
Neem oil kullanmanı tavsiye etmem, sömeklere sıkmayın aromayı ve tadı bozuyor diye sürekli okuyorum, bir dahaki growda etrafı çok temiz tut çamaşır suyuyla sil, bitkini diğer bitkilerden uzak tut, böcek sorunun olmasa dahi veg döneminde neem oil kullan.

smokeweed420

Yeni üye
Neem oil kullanmanı tavsiye etmem, sömeklere sıkmayın aromayı ve tadı bozuyor diye sürekli okuyorum, bir dahaki growda etrafı çok temiz tut çamaşır suyuyla sil, bitkini diğer bitkilerden uzak tut, böcek sorunun olmasa dahi veg döneminde neem oil kullan.
kanka sağolasın cevap için sonraki growlarda kabin yapıp daha dikkatli olcam zaten tecrübe oldu bunlar bana ama şu anki durum için önerin var mı daha en az 1 hafta var hasata @silas34

S

silas

Guest
Anca ıslak sünger suyla silebilirsin başka bir şey sıkmanı vesaire falan önermem kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** **** ****** ****** *** ***** ********
    +3
  • D despotdes:
    ****** hahahaha ***** ** ********* ******* hahahaha** **** ****** ****** *** ***** ********
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    **** ******** ****** ****** ** *
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ** hahahaha*** ***** ******* ******
    +1
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ****** ********** ****** ******* hahahaha*** ***** ******* ******
  • universesingularity universesingularity:
    +1
    ********** ********** ******* *** ******** *** hahahaha **** ***** ****** *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** ***** *** hahahahahahahaha*** ********* ****** ********** hahahaha** *** *** ** ***** *** ** ********** ***** *****
    **** **** ******** ***** ******** ********** ******* **** ***** *** hahahahahahahaha*** ********* ****** ********** *******
    +1
    *** hahahaha ***** ****** ** **** ***** ***** ***** ******* ***** ******* * **** ****** ******* ******* ***** ******* ******** **
    nicozaniolo nicozaniolo: *** hahahaha ***** ****** ** **** ***** ***** ***** ******* ***** ******* * **** ******...