Hasat öncesi flush zamanlama?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 20002
  • Başlangıç tarihi

Flush zamanı geldi mi?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Ü

Üye silindi 20002

Guest
Merhaba arkadaşlar,
Sormak istediğim critical kush auto genetik ve tohumdan beri 7. haftasında ve 28. gününde çiçeklenme başladı.çiçeklenme süresi 45-50 gün diye geçiyor sponsorda yani en az 24 gün daha var diye planladım hasat için ve şu an tricomlar %80 sütlü, planım bitkinin maks. potansiyelinde hasat etmek yani aralıklı uçlarında kehribarlaşmasını bekleyeceğim sizce flush zamanı geldi mi? Bu arada bitki 1 lt suyu 1 günde kurutuyor.

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Resim varmı kardeşim.. atabilirsen daha iyi olur.. sitede yazan değerler bitki strese girerse uzayabiliyor onun için gözlemlemek en mantıklısı zaten bitki sana herşeyi anlatır.. hasat zamanı geldiğini vs.. anlarsın.. sulama konusundada 1lt den fazla ver artık saksı kaç lt ? 1 lt su az gelir gübre olarak ne kullanıyorsun

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Resim varmı kardeşim.. atabilirsen daha iyi olur.. sitede yazan değerler bitki strese girerse uzayabiliyor onun için gözlemlemek en mantıklısı zaten bitki sana herşeyi anlatır.. hasat zamanı geldiğini vs.. anlarsın.. sulama konusundada 1lt den fazla ver artık saksı kaç lt ? 1 lt su az gelir gübre olarak ne kullanıyorsun
Merhaba sevgili dostum,
Saksım 13 lt bez saksı. 3 lt ile 3 günde 1 suluyorum. Şu an lt başı biobizz bloom 3 ml ve topmax 2 ml veriyorum. 1 lt yi 1 günde kurutuyor dememin kastı 3 ltyi 3 günde sömürüyor yani 1 lt ile beslemiyorum zaten bitkimi.Bitkiyi 1 kere super cropping uygulamdım ve full lst yaparak yatayda bitkiyi komple yaydım(yatayda 60 cm şu an), dikeyde 30 cm e yaklaştı sanırım ama stress anlamında gelişiminde hiç durma görmedim.F2FAA8E3-0E0B-45FA-B31F-627A17AD874E.jpeg59138E69-F767-4273-92DF-07B1357C797B.jpeg

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bitki critical kush yani baskın indica ondan dolayı zaten uzun birşey olmıycak, apartmanların arasında pencere güzeli olduğu için gizli olabilmesi adına lst uyguladım bitkime, led vs ile gelişmedi tmm en organik ve sabah 6 akşam 17 arası full güneş görüyor. 6 haziranda ekildi, 4 temmuzda çiçeklenme başladı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ******* hahahaha** **** * ** ****** ******
    ******* ******* ****** *** ******* * ***** ** ** ****** **
    ******** *** ** ***** ****** * **** *** *** * **** ** ***** ***** ****** ********
    hahahaha****** hahahaha* ***** **
    ********* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    * **** ** ******* **
    ***** ***** ********** *** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    hahahaha* hahahaha* ****** ******
  • O oziozi:
    ********* ******** ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ***** ******* ***** ****** *** *** ****** ****** ********* ***** **** ******* *** hahahaha ******* ***** ******* ****** ******* ******** ***** *** **** ***** ******** ******
  • O oziozi:
    ********** hahahaha***** ***
  • A acemiöğrenci12:
    ****** ***** **** *** hahahaha* ***** **** ** *****
  • A acemiöğrenci12:
    **** *** hahahaha* ***** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ****** **** hahahaha** ***** ******** ****** ***** ******* ******* ********* ******* ** ** *********
  • A acemiöğrenci12:
    A acemiöğrenci12: ***** ******* ***