Hasat almalımıyım.

Ufeke

Yeni üye
Agalar sıkıntı bi yere ektim iki saksı biri uzun sure filiz kaldi sonra ne olduyse birden coştu diğeri hep istikrarlı büyüdü şimdi sorum diğeri için görselleri net çekemedim ektiğim yerde en fazla su verip çıkıyorum çok fazla kalamıyorum sizce hasata daha ne kadar var.

Deex

Üye
Selam bro, tricomlara bak hasat zamanın yaklaşmış gibi duruyor. Kaç günlükler?

Ufeke

Yeni üye
Aga tricomlar turunculaşma cok ama çogunlukla turuncu diyemem sömekler sanki yaş gibi içi boş gibi dokunduğumda kocaman hissi veriyor ama sanki ici boş gibi. Ben bunu tam hatirlamiom ama nisan başında ektim en kotu ortasinda ekmişimdi

Sonne

Kıdemli Üye
Kanka selam,
Yaz güneşi görmediği için vb etkenlerden dolayı içi dolmamıştır. Daha vakti var bencede. Böyle foto ile anlamak zor bro. 100 liraya bi tane büyüteç söyle takip et trikonları. Yok alamam dersen 1 hafta sonra tırtıkla ucundan kurut iç bak eğer sana okeyse kesersin kanka ne diyim

Ufeke

Yeni üye
Fotograflarda leş gibi cikti telefon yuzunden ama ben hasat aldim kankam mecbur kaldim kolu komşu tilt oldu tepede uçan martılara catıya cikiolardı ilk hasattan hızlı kurutma bi sigara yaptim kafası iyi degildi ama bomboş da değildi yine harmanligi kesiyordu. Şimdi benim sorum şu ben bu dalı nasıl kurutmalıyım. Kafayı yapan şey kurutmadaymış diyorlar iyi kurutursan etkisi artıormuş . Ben çekmecenin içinde kurutuyorum 3 gün oldu kurumaya başlamış. Tam olarak nerdr nasıl hangi kıvams gelene kadar kurutmam lazım

Ufeke

Yeni üye
Ha birde dalindayken cok güzel kokuyordu çok güçlü bir kokusu vardı şimdi hic kokmuyor neden

szrlkrsii

Müptezel
kanka iyice kurut kavanoza al kürle ilgili baslıklar var forumda arastırmanı öneririm bu kadar yapmıssın yazık etme.

Ufeke

Yeni üye
Iyice kuruttuktan sonra kavanoza alcam dimi. İyice dedigin ne kadar mesela kupkuru olana kadarmi .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Deex Deex:
  • Deex Deex:
  • İstanbul İstanbul:
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    içiciadam içiciadam: ** ********* +1