Hasat Gelmiş mı Kanka?

Nymphetamine

Yeni üye
Kankalar selam. Kızlarım 13. Haftada. Tohum köfteci tohumu. Toprak bahçe toprağı. Işık yetersiz. Gübre yok. Her şey çok amatör ve yetersiz biliyorum. İlk denemem. Neler oluyor diye bir deneme yapayım dedim sonradan epey heveslendim. Kabinim şu an şu şekilde.

Hasat için daha erken mi 60x mikroskop ile şu şekilde görüntülüyorum.

Bir de bazı bitkilerde yaprakların uçları kurumaya başlamış. Bu neden olur? Ne anlama gelir.

Lütfen yardım kankalar. Teşekkür ettim şimdiden.

a-420

Müptezel
Kankalar selam. Kızlarım 13. Haftada. Tohum köfteci tohumu. Toprak bahçe toprağı. Işık yetersiz. Gübre yok. Her şey çok amatör ve yetersiz biliyorum. İlk denemem. Neler oluyor diye bir deneme yapayım dedim sonradan epey heveslendim. Kabinim şu an şu şekilde.

Bir de bazı bitkilerde yaprakların uçları kurumaya başlamış. Bu neden olur? Ne anlama gelir.

kanka gubre vermen gerekıyo someklerı olan bıtkının someklerı cok zayıf hasat alsanda buyuk ıhtımal kafa yasayamayacaksın olsun senın ıcın ısınma turu olmus olur tecrube olur hasata daha var en az 4 hafta.

Kimde Bu

Müptezel
Gelmemiş kanka üstteki arkadaş doğru söylüyo ortada sömek yok ki neyi hasat edecen anlamadım bunu kessen kurudugunda elinda sap gibi boş dal kalır

Cashh

Doktor

Ortada sömek yok neyi hasat edeceksin ne gübre kullanıyorsan iki katını ver 15 gün hasatı unut turkuvaz yarasa gübresi ver besle bitkiyi besle yoksa yaprak hasatı edersin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** *** hahahaha** hahahaha **** ***** ******** ***** hahahaha ** **
  • O Oci137:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** *********
  • O Oci137:
    ********* ******** ********* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** hahahaha****** hahahaha ***** ***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ***** ****** ****** ******** ******* ********* ******** ****** *** ***** ****** ***** ********* ******** ******* ********** ****** ****** **** ********* hahahaha* ****** ********** ******** *******
  • T Tropikal.MR:
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ***** ********