Hasat hakkında bilgiye ihtiyacım var.

mupomemo

Yeni üye
selam beyler bitkim 70. güne geldi 10 gündür flush dönemindeyim ppm 900 e kadar indi bugün (09.06) 250-300 e kadar indirip bitkiyi 2 gün karanlığa alıp hasat etmek istiyorum. bitkiyi karanlığa almadan önce toprağın kurumasını beklemeliyi miyim? hasat hakkında bir kaç bilgi verebilirseniz çok sevinirim. teşekkürler.

bitkiye iki gün üst üste 20 lt su vermek sıkıntıya sokar mı dün yoruldum yarıda bırakmak zorunda kaldım.

R

Ripley'sOG

Guest
https://yesiloda.co/d/19-kenevir-ve-hasat
Ek olarak flush işlemini bir kere yapsan kâfi yani saksının 3kati ile gübresiz su verdikten sonra hasat vaktine kadar kuruyup tekrar vermen gerek.Bitkiyi karanlığa alıp pfr ve pr hormonlarından faydalanarak daha hızlı bitkiyi öldürmene engel değildir sulu toprak ama bitkine kurumadan su verme son anlarında bile hala buyume olgunlaşmaya devam edecektir.Stresten uzak dur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...