Hasat miktarı?

Jack.Herer

Yeni üye
Arkadaşlar ben photoperiyot grow yapacağım ve genetik olarak blue dream düşünüyorum.AN serisi gübre kullanacağım bir bebek gibi bakmayı düşünüyorum ona minimum alacağım hasat nedir.beni tatmin ederse 1 kök yapmayı düşünüyorum.bana 1 sene yetecek ve tekrar yapma şansım yok outdoor yapacağım için.

Jack.Herer

Yeni üye
Ne sorduğun belli değil neyse
Bak güzel insan bu sene için zaman geçti farkındayım indoor yapacak yerim olsa bu konu üzerinden sorarım zaten.ben outdoor yapacağım blue dream senede 1 hasat ve ben bununla 1 sene idare edicem bir kök cigara kaç gram hasat verir ortalama en iyi şekilde bakıldığını varsayarsak.

Ü

Üye silindi 27039

Guest
Sen sene ye outdoor yapacan? Ve bir blue dream photodan ne kadar hasat alırsın onu merak ediyosun dogru mu anladım dostum

Amatör123

Yeni üye
Bak güzel insan bu sene için zaman geçti farkındayım indoor yapacak yerim olsa bu konu üzerinden sorarım zaten.ben outdoor yapacağım blue dream senede 1 hasat ve ben bununla 1 sene idare edicem bir kök cigara kaç gram hasat verir ortalama en iyi şekilde bakıldığını varsayarsak.
20 gram da çıkar 1 kilo da çıkar bu biraz senin elinde birazda hava ile alakalı cok sigaran olsun istiyosan yerini simdiden yapmaya basla kolay gelsin

Ü

Üye silindi 27039

Guest
Aynen doğru dostum fikirlerin önemli şimdi gidip 5-6 kök gidipte o kadar seyi ne yapacam sonuçta bu et değil ki konu komşuya dağıtayım
neye kadar bol bol vaktin var ne kadar ogrenirsen o kadar fazla hasat alır diger seneye kadar idare edersin senin ne kadar iyi bakmana baglı birde hava sartları hastaliklar vs disarda bitki bakmak içeriden daha zordur o an gubresini degilde canna yı tercih et bence sana hasat miktarı veren dogmamiş cocuga don bicmiş demektir.allah gönlüne göre versin.

Jack.Herer

Yeni üye
Açtığım bu forumda birisinin 20 de çıkar 1 kiloda çıkar diyeceğini biliyordum ama dogru söze ne denir.
Aslında en güzeli ve en temizi indoor ama baskınlardan sonra g.tm yemiyor be reis
neye kadar bol bol vaktin var ne kadar ogrenirsen o kadar fazla hasat alır diger seneye kadar idare edersin senin ne kadar iyi bakmana baglı birde hava sartları hastaliklar vs disarda bitki bakmak içeriden daha zordur o an gubresini degilde canna yı tercih et bence sana hasat miktarı veren dogmamiş cocuga don bicmiş demektir.allah gönlüne göre versin.
Çok sağol dostum işte bu.en azından ne gübre kullanacağımı öğrendim

Weedseed93

Kıdemli Üye
kanka soyle diyim sana alirisn tohumu ocakta evde felan patlatırım mart sonu Nisan başına kadar evde veg yapar sonra fisari toprağa alirsin. Ağustosa kadar eğer eğitimlerini ve gubrelerini iyi yaparsan 3 4 metre bile bitki elde edebilirsin bu da sana kiloyla hasat demek. Ancak burada senin bitkiye bakim şeklin çok önemli. Dediğim gibi toppinginden tut supercropping e hepsinden bol bol yapmaya uzunca zamanın olacak ve yapabilirsen seni fazlasıyla memnun eder

Jack.Herer

Yeni üye
kanka soyle diyim sana alirisn tohumu ocakta evde felan patlatırım mart sonu Nisan başına kadar evde veg yapar sonra fisari toprağa alirsin. Ağustosa kadar eğer eğitimlerini ve gubrelerini iyi yaparsan 3 4 metre bile bitki elde edebilirsin bu da sana kiloyla hasat demek. Ancak burada senin bitkiye bakim şeklin çok önemli. Dediğim gibi toppinginden tut supercropping e hepsinden bol bol yapmaya uzunca zamanın olacak ve yapabilirsen seni fazlasıyla memnun eder
Bana böyle ilham kaynağı olun işte:)) umutları öldürmeyin yeşertin.
Kanka geçen sene auto bitkiyi Mayıs 15 te outdoor yaptım. Gorilla glue 83. Gün hasat aldım . Kuru 420 gram geldi. Bitki

Kanka geçen sene auto bitkiyi Mayıs 15 te outdoor yaptım. Gorilla glue 83. Gün hasat aldım . Kuru 420 gram geldi. Bitki tank gibiydi.
Fazlasıyla tatmin edici bir hasat tebrik ederim kanka.ama auto bitkide iklim önemli bence karadeniz iklimde zor gibi öyle bir hasat almak.bizde birşeyler deneyeceğiz bakalım

• Like
Tepkiler: WDT

Weedseed93

Kıdemli Üye

Fazlasıyla tatmin edici bir hasat tebrik ederim kanka.ama auto bitkide iklim önemli bence karadeniz iklimde zor gibi öyle bir hasat almak.bizde birşeyler deneyeceğiz bakalım
Kanka umutsuzluk ölüler içindir :) sen geleceğe dönük planların için fikir sahibi olmak istiyorsun, benim niyetim de ayni , kaza bela olma da burada olursak iletişim halinde oluruz zaten

WDT

Üye

İşin rast gelsin inşallah dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • psychdelicman psychdelicman:
    ******** ***** ****** **** ** hahahaha ***** hahahaha ****** hahahaha* ****** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
    ********* ******* ******* hahahaha hahahaha **** ****** ******** **** *** ***
    +1
  • A active661:
    ***** ****** ***** ****** hahahaha******** ******* ******* hahahaha hahahaha **** ****** ******** **** *** ***
  • psychdelicman psychdelicman:
  • A active661:
    ***** ******** ********** ********** hahahaha*
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha*** hahahaha **
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    *** *** *** ******** *** **** hahahaha **
    +1
  • O obeb:
    ****** ********* ** ****** ********* ** ***** ******** ** *** hahahahahahahaha
  • A acemiöğrenci12:
    *** * ******** hahahaha*** ******* **
  • A active661:
    ***** hahahaha*****
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** **** *** ** ********* *** ****** ********* ** ****** ********* ** ***** ******** ** *** hahahahahahahaha
  • A active661:
  • O obeb:
  • Night owl Night owl:
    **** **** hahahaha* *** ******* ******** ***** ***** ********* *****
  • shellman shellman:
    *** * ******** hahahaha*** ******* ** hahahaha ******* ***
  • A active661:
    ***** **** ******* ******* *** **** hahahaha** **** **** ***** ****** *** ******* hahahaha* **** hahahaha* ***
  • O obeb:
    hahahahahahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • the imam the imam:
    ******** ****** *** ******* ********* ****** **** *** hahahaha
  • the imam the imam:
    ******** ******** hahahaha* ******* ******* ***
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ***** **** ******* ******* *** **** hahahaha** **** **** ***** ****** *** ******* ********
    Night owl Night owl: ****** ******* ***** **** ******* ******* *** **** hahahaha** **** **** ***** ****** ***...