Hasat miktarını arttırma

harbibesyocu

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bundan 9 ay önce ilk growumu yaptım 300 w LED ışık biobiz alg a mic-grow-bloom-topmax dortluysuyle 3 lemon haze ektim gariban işi bı kıyafet dolabında nem makinem vantilatörüm falan iyiydi maya şekerle biraz havaya destek oldum 5.6. haftalarında bakır telle yaprakları sağa sola ayırdım iyi kötü hasat ettik koparıp dayanamayip içtiklerimle dahil bitki başı 25 Gr civarı aldığımı düşünüyorum şimdi güzel bı yetiştirme kabini aldım ışık nem vantilatör gübre paketlerim aynı fazla gübre kullanmıyorum çekiniyorum hastalanır eder uğraşırız dönmez bı yola girer diye bu hasatta ekstra gübre dışında nasıl hasatı arttirabilirim toping falan kendime güvenmiyorum açıkçası önerileri olan tecrübeli arkadaşlar var mıdır

Son düzenleme:

mami10_

Doktor
Lst ye 2 haftada başlaya bilirsin sen geç başlamışsın, auto bitkiye topping önerende var önermeyende, ben her zaman bir bitkime yaparım topping, seçim senin atami bloom bastic o ilave ede bilirsin gübrelerine, iki çeşidi var organik ve kimyasal sen organik al. Mykoz micoriza da bir araştır. Organik olarak bunları önere bilirim

harbibesyocu

Yeni üye
Lst ye 2 haftada başlaya bilirsin sen geç başlamışsın, auto bitkiye topping önerende var önermeyende, ben her zaman bir bitkime yaparım topping, seçim senin atami bloom bastic o ilave ede bilirsin gübrelerine, iki çeşidi var organik ve kimyasal sen organik al. Mykoz micoriza da bir araştır. Organik olarak bunları önere bilirim
Eyvallah dostum sağolasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ********* ********* ******* ****** ******* ****** ****** ** ******* ******** ******** ***** **** *********
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** ** ******** *** **** ********* hahahaha* **** ***** ***** ********** hahahaha *** ****** ********* ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ****** ****** hahahaha** ******** *** ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B Bboy:
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ** **** ******* ********* hahahaha ***** ****** ***** ******* ******* ****** ****** ** *********
    Bandaleros Bandaleros: ******** ** **** ******* ********* hahahaha ***** ****** ***** ******* ******* ****** ******...