Hasat vakti geldimi ilk defa mikroskopla baktık

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23835
  • Başlangıç tarihi
knkacım öncelikle merhaba sömeği elimle tut avcunla cihazı sömeğe komple sok ve zumla oynayarak doğru açıyı bul ışığı biraz kıs yanıltmasın 2 kolunda bacaklarına sabit olsun daha rahat titremeden görüntü çekersin kolay gelsin bekliyorum güncel fotoları.

ama gördüklerim eğer hps bin vurduğu değilse trikom gözlemledim ve süt te gözlemledim ama emin değilim net foto Bekliyoruz.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Bro ben zaten gordum forumda okudum daha onceden. Simdi onunla kiyasladigimda amberleşme var. Fakat şu telefonu sabitleyemedik bi turlu siz de gorun fikir verin istedim. Şimdi ben ilk defa kullandim cihazi. Bazi yerlerde amberleşme net gozukuyor bazi yerlerde daha az.

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Tamam kanka yardimin için sagol. Overdrive veriyorum son bi verip flush aticam o surecte de daha da iyi olur zaten yeterli olur heralde. Oldugu kadar

OttoMan347

√SEFİR√
Tamam kanka yardimin için sagol. Overdrive veriyorum son bi verip flush aticam o surecte de daha da iyi olur zaten yeterli olur heralde. Oldugu kadar
Geç bile kalmışsın kanka. Tricomlar %50 beyazlayınca flush atılır toprak kuruyana kadar beklenir sonra 2 veya 3 gün karanlığa alınır beklenir tricomlar o süre içinde beyazlar amberleşme de olursa duruma göre bakılır zamanı gelince kesilir

Yaprak çelmişsin sakın kesme kanka calyx lere bakman lazım orda amber varmı? Yapraklar erken amber gösterir calyxe göre erken olgunlaşır yani yaprak baz alarak hasat yapılmaz

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Calyxe nedir bro bilgi verir misin daha once ben kahverengileşmeye gore hasat ediyordum mikroskop kullanmadan. Simdi onu aldık yine tam olarak ne zaman hasat etcez cozemedik.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****