Hasat zamanı - flush vs ne zaman? Prof mak. sıcak sömek fotoları.

higthead

Jolly Green
Arkadaşlar photo bitkim tam 50 gün veg ten sonra. Çiçeklenmenin 37. günündeyim bloom tecrübem fazla yok.

Durum ne dir?
Ortalama kaç günüm var?
Ne yapıcam hıc bılmıyorum?

4 lt su 3 dolu 1 bos
connoisseur bloom a-b 12ml
Bıg bud 8ml
Bud candy 8ml
B-52 8ml
Rhino skın 8ml
sensizym 8ml
biobizz acti vera 10ml
biobizz alga mic 10ml

Geçen hafta bio grow ve bloom kesip connoisseur bloom a geçtim. Bu zamana kadar en ufak gübre yanığı problemim olmadı.

Son düzenleme:

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka kafam efsane ıyı bak tablolarına ne yazıyosa ver overı ben pıstıllerın 3 de 1 ı donmeden başlıyorum

higthead

Jolly Green
@Seytan. Mari bro 10 gunumuz kalmıs haberım yok Allahtan bugun overdrıve ve flawes fhınıs sıparıs verdım. 2 gune elımde olur over drıve ıle 3-4-5 sulama yapayım=))) Sen naptın? Nasıl kızlar

Kızlar mükemmel knka over kendini gösterdi resmen 1 tık daha şişti son 2 kere üst üste over li su verdim 3 günde bir. Son 1 over li su kaldı 2 gün sonra. Verecem onuda. Sonra fluss gelecek :)

higthead

Jolly Green
Kızlar mükemmel knka over kendini gösterdi resmen 1 tık daha şişti son 2 kere üst üste over li su verdim 3 günde bir. Son 1 over li su kaldı 2 gün sonra. Verecem onuda. Sonra fluss gelecek :)

Bro zaten fenaydı senın somekler ıyıcene sısırıp patlatcan=)) şişsin şişsin. Bende 3 veya 4 overlı su verıcem sonra flawes fınısh ıle arındırıp vururum baltayı=))) kanka 10 gun kaldı dıyo bakalım.

higthead

Jolly Green
Az once cektım dıjıtal mıkroskop kullanamadım.Telefona takılan mıkroskop kullandım daha ıyı cıktı goruntu.

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green

@Kanka Bu amberlesme oncesı sureklı degısıyor sefaflasmadan rakılasmaya gecıyor. Günlük takıp edıcem galıba.Yarın sulamam var 3 overdrıve sulama yapıp flawes fhınıs yapıp duruma gore normal sulamaya gecerım veye dırek keserım.

higthead

Jolly Green
@Seytan. Mari tam 89 gunluk photom sonunda normal mıkroskopla guzel goruntu yakaladım hala dıjıtalı net goruntu yakalamayı beceremedım=)))

Bro yarın overdrıve sulama sonrakı sulama yıne overdrıve ve flawesh fınısh ıle yıkanıp baltayı vurucam nasıl?
bu işlem 10 surucek ınsallah 10gune full amberlesmez

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    **
  • A ax-b:
    ******* **** ** ** ** ****** *** hahahaha **
  • A ax-b:
    ****** ********* hahahaha
  • A ax-b:
    ******** **
  • kkush kkush:
    ** ** **
  • A ax-b:
    **** ********* *** **
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    ***** ***** **
  • A ax-b:
  • kkush kkush:
    **
    +2
  • A ax-b:
    +1
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha *****
    * ***** ***** ***** **** ******* ** **** **** *** hahahaha*
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ** ** **** *** ****** ** hahahaha* * **** ******* hahahaha ********** ***** **** *****
    hahahaha ******* * ***** ***** ***** **** ******* ** **** **** *** hahahaha*
  • A ax-b:
    **** ********* ***** * **** ** hahahaha ****
  • kkush kkush:
    ***** ****** ***** ** hahahaha***** **** hahahaha** ******* * ***** ***** ***** **** ******* ** **** **** *** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ** **** ** *** hahahaha*** ********* ***** * **** ** hahahaha ****
    ***** hahahaha**** ******* ****** ***** *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******** **** *** ****** **** ** hahahaha ****** ********
    kkush kkush: ******** **** *** ****** **** ** hahahaha ****** ********