Hasat zamanı gelmiş mi ?

halBukin

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar trikomları mikroskop ile çektim birinci ve ikinci resimdekiler farklı çiçektir. Hasata ne kadar var?
Dün gübreli sulama yaptım flush zamanı gelmiş mi ve nasıl atmalıyım?
1.çiçeğim
2. çiçeğim

Twippe

Yeni üye
gönder bakalım, ama trikomların fotoğrafını makro kamerayla çekip gönderebilirsen çok daha iyi olur

Pratersun

Yeni üye
selamlar arkadaşlar forumda oldukça yeniyim (bişeyler yazmayı yüklemeyi bilmiyorum) ama öğrenicem
benim bitkim mayıstan beri balkonda sömekler olgunlaştı pistüller kahveye döndü yapraklar sararmaya başladı ,ama gecen hafta rüzgardan ikiye yarıldı iple tamir ettim ama belki de zamanı gelmiştir hasatın.
vaziyeti yorumlarsanız sevinirim.

VendettaX

Ordinaryüs
selamlar arkadaşlar forumda oldukça yeniyim (bişeyler yazmayı yüklemeyi bilmiyorum) ama öğrenicem
benim bitkim mayıstan beri balkonda sömekler olgunlaştı pistüller kahveye döndü yapraklar sararmaya başladı ,ama gecen hafta rüzgardan ikiye yarıldı iple tamir ettim ama belki de zamanı gelmiştir hasatın.
İmgbb yükle linki buraya at knka bakalım neymiş

Pratersun

Yeni üye

Pratersun

Yeni üye

VendettaX

Ordinaryüs
Kanka olmak üzere bitki son günleri diyebilirim bı parca kopar kurut iç seviceksindir pistilelre bakarak söyleyebilirim ki kurutup ictikden sonra tamam bu olmuş dersen flush at bol bol yıka kuruyunca karanlığa al kanka 3 gün sonra kesebilirsin

Pratersun

Yeni üye
Kanka olmak üzere bitki son günleri diyebilirim bı parca kopar kurut iç seviceksindir pistilelre bakarak söyleyebilirim ki kurutup ictikden sonra tamam bu olmuş dersen flush at bol bol yıka kuruyunca karanlığa al kanka 3 gün sonra kesebilirsin
Eywallah kardesim flush;topragini saksiyi yani dusun altina koyup bol bol yikamak ise o is kolay. Ancak karanlikta nasil bekletecegimi bilmiyorum evde karanlik aksamdan sabaha kadar yani disarisi (balkon). Tadina bakicam ama karanlikta bekletmesem direk kessem nasil olur? Buyuk bir hata olur mu?
tribe mi soktun bitkiyi niye böyle kalmış bu
Son 15 gunde costu sicaklar bitince sisip kaldilar, ustler agirliktan yatti siddetli ruzgari da yiyince yarildi ortadan dipten. Umarim o beni tribe sokar
Saygi sevgi ve selametle

VendettaX

Ordinaryüs
Eywallah kardesim flush;topragini saksiyi yani dusun altina koyup bol bol yikamak ise o is kolay. Ancak karanlikta nasil bekletecegimi bilmiyorum evde karanlik aksamdan sabaha kadar yani disarisi (balkon). Tadina bakicam ama karanlikta bekletmesem direk kessem nasil olur? Buyuk bir hata olur mu?

Son 15 gunde costu sicaklar bitince sisip kaldilar, ustler agirliktan yatti siddetli ruzgari da yiyince yarildi ortadan dipten. Umarim o beni tribe sokar
Saygi sevgi ve selametle
Karanlık zaruri değil kanka kuruyunca akşam karanlığı yedikden sonra kesersin .d

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha**** hahahaha* ******* hahahaha ********** **** **** **
  • K kısırlıı:
    ******* ***** ******** *** *** ******** ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** **** ****** **** *** ******** ******* ********* ***** *** ******* ***** ******** *** *** ********
    +1
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    hahahaha ***** *** ******** ***** ***** ****** ****** **** *** **********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ********* ***** ******* ********* *** ******** ***** ****** ******
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha *** ** ******* ******* ** ****** ***** ******** ******
    +1
    ****** *** ***** ********* ***** ******** **** ** ******* ** * ***** ***** ****** ********** ** ** **** ****** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ***** *** ******** ***** ***** ****** ****** **** *** ********** ****** ** hahahaha***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha * **** ***** **** ** ****** * ** ***** **** ****** *** ********* **** ******** ******* ****** *** ** ******** *** ****** ******
    ***** hahahaha*** *** *
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    * ***** ***** ******** *** ****** ***** **** ***** ***** hahahaha** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ***** hahahaha** ******* *** ** hahahaha ******** ********* ***** ******* ********
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ******** ********** ** ** hahahaha**** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** ** *
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** ******* hahahaha*
    ***** *** ****** ******** ******* *** ******** ****** ******* hahahaha*
  • A angeshar:
    ***** ******* hahahaha** **** ** **** *** **** * ******* ********* **** ******* ********** *** ********* ****** ******* ****** ** ******* **** **
  • A angeshar:
    **** * ***** ***** ******* ****** **** ******* ******* *** hahahaha *******
    A angeshar: **** * ***** ***** ******* ****** **** ******* ******* *** hahahaha *******