Hasat zamanı gelmi acaba

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Daha var brom. En az tahminim 2 haftasi daha var. Bitkiden gubreyi kesme daha olgunlasmamis ici. Dolgunlasmasini bekle birde saclar %80 oraninda kizarcak. daha %50 bile degil

szrlkrsii

Müptezel
Cvp: Hasat zamanı gelmi acaba

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Daha var brom. En az tahminim 2 haftasi daha var. Bitkiden gubreyi kesme daha olgunlasmamis ici. Dolgunlasmasini bekle birde saclar %80 oraninda kizarcak. daha %50 bile degil

ya kanka sana bi soru sorucam, bitki bu haldeyken saçları tıraşlasak yani sadece sömekler kalacak şekilde dikkatli bi budama yapıp sıvı gübre takviyesine devam etsek, eldivenle tabii ki zarar verir miyiz? Bazı videolarda growerlarda görüyorum bitkilerinde yaprak yok silme sömekten yetişiyo bunun olayı tam nedir?! Aydınlatırsan..

Metin2

Yeni üye

Kanka dün bizim arkadaş ben yokken buna flash atmış şimdi söyledi bana 10litrelik saksiydi 30litre suya 60mg flawless karıştırıp flash yapmış ben işteyken kankakizdim ama iş işten geçti ne yapmalıyız acil cvp yazarmisin

Metin2

Yeni üye

Kanka resim gönderdim bu yeni resimler flashlama ya başlayayım mı yarın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • istr istr:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Tr@cyaLı Chat bot:
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    **** *** **** ******** ****** **** ****** **** ********* ****** ***** ****** ****** ****** ********
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
    +1
  • Tr@cyaLı Tr@cyaLı:
    ******** ***** ** hahahahahahahaha**********
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******** ***** ******* **** *** ***** **** *** **** ******** ****** **** ****** **** ********* ****** ***** ******
    +1
  • istr istr:
    ******* hahahaha****** ********* *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******** ****** ******** ** ******* hahahaha* ***** ****** **** ******* hahahaha* *** ****** ********** *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** hahahaha hahahaha* ***** ********** ******* hahahaha****** ********* *********
  • VendettaX VendettaX:
    hahahaha *** ** hahahahahahahaha*
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** hahahaha*** ****** **** ** ******** **** ***** ********** ********** ******
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ****** ***** ******* ** **** ********** ***** ******* ******** ****** **** ********* ********* ** hahahaha *** ** *
  • VendettaX VendettaX:
    ********* ******** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** **** ** ****** ****** **** ****** ** ** ** ********* ******** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • VendettaX VendettaX:
  • L lityum:
    ****** ***** ** ******** ******** hahahaha**
    L lityum: ****** ***** ** ******** ******** hahahaha**