Hasat zamanı trikom rengi???

Cashh

Doktor
Üstatlar ustalar kankalar arkadaşlar. Sömek teki trikom rengi rakı olunca mı flush a başlayıp hasat edicez yoksa rakı dan bal rengine dönünce mi.? Bu konuda umarım mutabık bir fikir çıkar. Şu an rakı da çiçeğim auto ve 110 gün oldu tamamı rakı renginde trikom ama önceki çiçeği rakı iken kestim olmamış gibi geliyor bana o yüzden rakı dan kahverengi ye dönünce keseyim diyorum bu doğru mu değil mi teşekkür ederim

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka ben hep şu şekil yaparım. Tricomlar %50 üzeri rakı kıvama gelince flush atarım, toprak kuruyana kadar 3 4 gün geçer ve karanlığa alırım. Karanlıkta bazen 2 bazen 3 gün sürebiliyor hergün tricomları gözlemlerim hepsi rakı kıvamına ve %15 kadar amber olduğunda keser asarım. Dallarıyla beraber de asılır sadece sömek asan da var ben sömek asmaya karşıyım. Biz ağacı kestiğimizde daha ölmemiş oluyor ve haliyle yaşayabileceği en ağır stresi yaşıyor, stres sonucu dallarda kalan besinleri var gücüyle tricom yapmaya harcıyor. Bu daha yüksek kafa yakalamana yardımcı olacaktır. Bu benim yaptığım yöntem

Cashh

Doktor
Kanka ben hep şu şekil yaparım. Tricomlar %50 üzeri rakı kıvama gelince flush atarım, toprak kuruyana kadar 3 4 gün geçer ve karanlığa alırım. Karanlıkta bazen 2 bazen 3 gün sürebiliyor hergün tricomları gözlemlerim hepsi rakı kıvamına ve %15 kadar amber olduğunda keser asarım. Dallarıyla beraber de asılır sadece sömek asan da var ben sömek asmaya karşıyım. Biz ağacı kestiğimizde daha ölmemiş oluyor ve haliyle yaşayabileceği en ağır stresi yaşıyor, stres sonucu dallarda kalan besinleri var gücüyle tricom yapmaya harcıyor. Bu daha yüksek kafa yakalamana yardımcı olacaktır. Bu benim yaptığım yöntem
Eyvallah kanka bende bu yöntemle gideyim. Ben üç gün ara ile üç kez flush atıyordum sadece fark buydu tek seferde ki flush topraktaki gübreyi atmaya yeter mi sence birde 3-4 gün flush sonra sı kurumadan sonra 3-4 gün de karanlığa alınca bitki de sorun olmuyor dimi?

OttoMan347

√SEFİR√
Eyvallah kanka bende bu yöntemle gideyim. Ben üç gün ara ile üç kez flush atıyordum sadece fark buydu tek seferde ki flush topraktaki gübreyi atmaya yeter mi sence birde 3-4 gün flush sonra sı kurumadan sonra 3-4 gün de karanlığa alınca bitki de sorun olmuyor dimi?
Kanka karanlığa almak şart değil tricomlar istediğim kıvama gelene kadar karanlıkta streste bırakıyorum. Eğer tricomlar istediğim kıvama flushtan sonra gelse direk keserim olayı anlatabildim mi. Ben bu güne kadar hiç sıkıntı yaşamadım. İki türlü de toprak temizleniyor ister üçe böl ister tek seferde at kankam

püskütvarmı

Ordinaryüs
Calyx lerdeki tricomlar önemli. Rakı dan kahveye dönerse brom kafandan fazla vücuduna etki eder sigara ben yapışır uyur kalırsın rakı kıvamında bırakmak yüksek kafa demektir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** ** ***** ********* ********* ****** ** ***** ****** hahahaha* *** ***** ***** ********* **** ** ***** ********** *** **** ***** ********** ***** **** **** **
    ***** ***** ** ***** ********* ********* ****** ** ***** ****** hahahaha* *** ***** ***** ******** **** ** ***** ********** *** **** ***** ********** ***** **** **** **
    ****** ****** ******* ********* ***** ****** **
    **** ********* ** ***** ******** ***** ********* ******** ********* ******** **** **
    ****** ***** **** ** ********* **
    ****** ****** ***** **** ******** ***** ***** **** ******** ***** **** ** ********* **
    ******* ****** hahahaha ***** ******** *** ********** ******** **
    ********* ********* hahahaha ********** **
    **** ***** hahahaha**** ******* ***** ***** ********* hahahaha ****** hahahaha ***** ******** *** ********** ******** **
  • P PitchBlack:
    ****** ******* **** ***** ***** hahahaha** ******* ********** ******
    ***** ** **** ******** **** ****** ******** hahahaha*
    *** ***** ***** ********* ***** ********* ********* ** ***** ******** ***** ********* ******** ********* ******** **** **
    ***** ********** ** ******** ********* hahahaha** *********
    ***** hahahaha***** **** *****
    ** ***** ******** ***** ******* ***** hahahaha ******** ********** ********** ** ******** ******* **
    ****** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ******** ***** ******* ***** hahahaha ******** ********** ********** ** ******** ******* **
    ***** ***** ***** ********** ** hahahaha* hahahaha ******* ****** ** ****** *** **** *** ***** ***** ** *** **
    NewGardener NewGardener: ***** ***** ***** ********** ** hahahaha* hahahaha ******* ****** ** ****** *** **** ***...