Hasat zamanı ve Flush

Mrcrowley

Yeni üye
Merhaba kankalar,
Kızlarımın son durumu bu;

Flush'a bu hafta pazartesi başlamayı dünüyüorum sonraki haftada hasat ne düşünüyorsunuz doğru zamanda mı yapıyoruum ?

A

ALTINPİPO

Guest
Flusu bitir dikten sonra fotoraf atarsan yönlendiririz flusda gelişim olur thc resminide cekersen güzel olur

Organik

Kıdemli Üye
Maşallah maşallah bol bol mahsül ellerine kollarına sağlık gayet başarılı en fazla 1 haftaya flush gibi duruyor hatta ben olsam flush çekmiştim son sulamalarımı yapıyordum(1-2hafta en fazla) keçi boynuzu pekmeziyle.Merak ettiğim kullandığın ışık toprak ve saksı boyutu nedir acaba ?

Mrcrowley

Yeni üye
Maşallah maşallah bol bol mahsül ellerine kollarına sağlık gayet başarılı en fazla 1 haftaya flush gibi duruyor hatta ben olsam flush çekmiştim son sulamalarımı yapıyordum(1-2hafta en fazla) keçi boynuzu pekmeziyle.Merak ettiğim kullandığın ışık toprak ve saksı boyutu nedir acaba ?
Eyvallah kanka. 400w lightmix 19 lt saksı.

C

Cannabis-420

Guest
Merhaba kankalar,
Kızlarımın son durumu bu;

Flush'a bu hafta pazartesi başlamayı dünüyüorum sonraki haftada hasat ne düşünüyorsunuz doğru zamanda mı yapıyoruum ?
kanka bunların boyları nedir super lemon haze atmayı düşünüyorum ama kabinim bunun büyüklüğünü karşılar mı bilemedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • B boldpilot34:
    hahahaha *** ** ***** hahahaha***** ****** ****** hahahaha*******
  • lavrens lavrens:
  • L lityum:
  • L lityum:
    **** ** ** **** ******* hahahaha
  • spotify artist spotify artist:
  • A angeshar:
  • Bruno99 Bruno99:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha* **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • lavrens lavrens:
    ******** ** ***** ** ***** ***** ******* hahahaha* ******* ****** ***** *** *** **** ****** ******* **********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Almora Almora:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
    Almora Almora: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha... +1