Hasat Zamanı ve Flush

elpatron

Yeni üye
Herkese selamlar. Uzun zaman önce ilk grow sürecini başlatmak için kendi kabinimi yapmıştım. Konusu burada https://tohumsuz.com/threads/İlk-grow-box-macerası.6939/#post-50365
Konuyu paylaştığım günden beri bitkinin, tohum kaynağımın ve kabinin çıkarttığı problemlerle başa çıkmaya çalışıyorum. Şimdilik bu süreci size anlatmayı uygun görmüyorum, hasatı sorunsuz bir şekilde aldıktan sonra ayrıntılı bir günlük açacağım. Sormak istediğim şey, kızımın tahmini ne zaman hasata hazır olacağı ve şuan flush yapmam çok önemli mi? Kabin ufak ve bitki çok küçük eğer hasattan önce çıkartırsam flush işleminden sonra eski halinde yerine koyamam. Hasat öncesi tek flush yapsam bir problem olur mu? Bitkinin resimlerini aşağıya bırakıyorum, teşekkürler.

Kanka

Administrator
Yönetici
Kullandığın gübreler kimyasal kankam birde azot fazlalığı var gibi geldi bitkinde , flushlamazsan sureklı keyıf almak ıcın ıctıgın bıtkınden sureklı gırtlağa oturan acı bi tadı olcak bunun olmasını ıstemezsen önemli.

FLUSH soldakine tıklarsan nasıl yapıldığı var

elpatron

Yeni üye
Kullandığın gübreler kimyasal kankam birde azot fazlalığı var gibi geldi bitkinde , flushlamazsan sureklı keyıf almak ıcın ıctıgın bıtkınden sureklı gırtlağa oturan acı bi tadı olcak bunun olmasını ıstemezsen önemli.

FLUSH soldakine tıklarsan nasıl yapıldığı var
Kanka Flush yapacağım ama tek sefer yapabilirim. Çok eksiğim var dört dörtlük bi sigara olmasını beklemiyorum zaten, teşekkürler cevap için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
    Funny1Joint Funny1Joint: hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**