Hasat zamanı!!

SilverRock

Yeni üye
Selamlar mutlu yetistiriciler sonunda corbaci bitkilerimin hasat ina az bir zaman kaldi yalniz cevabini bulamadigim bir kac sorum olucak yardimci olursaniz sevinirim
Bitkilerim 87. Gunundeler

Gorundugu uzere pistillerimin %40 a yakini kahverengiye döndü. Hasat icin son haftam sanirim gozuyle bakiyorum ama bazi cevapsiz sorularim var.
1-)bitkimin alt dallarinda ufak çaplı cılız dallari budama yapayimmi ufak minik sömek yetistirmeye calisiyor oralarda da ana sömeklerin gucunu böldugunu dusunuyorum fotosunu ek e bırakıyorum

Bunlar gibi dallari keseyimmi?

2-) bitkim her gun 1 avuc a yakin ufak yapraklarini kurutmaya basladı genellikle sömek altlarini ve yan dal aralarini bu normal bir süreç mi?

3-) hasat icin genellikle belirlenen en ideal zaman sömek pistillerinin %70-%80 e yakini kahverengine döndugu zaman deniliyor sizece benim çorbacilar icinde gecerlimi bu teori

4-) sömek boyutlari ortalama 5-8 cm uzunluk 2-3cm kalinlik bana göre sömek şismedi gibi geliyor ama pistiller dedigim gibi %40 a yakini döndu acaba birseyler ters mi gidiyor?

Kabin ve diger bilgiler;
600w hps lamba suan 12/12
113m3 sessiz fan (gunluk 2saat odaya temiz hava girisi)
1 gün yarim litre bir sonraki gün 500ml su (7ph)
7 gunde bir cal-mag(2ml/1lt)
9-10 günde bir terra aquatica grow 3-5 sivi gubre ( 2ml 1.5 lit tekabul)
Yardimlarinizi bekliyorum altta genel fotolar ve 1 hafta oncesine ait fotolar mevcuttur simdiden tesekkurler..

Kabin genel foto;

10 gün önceki foto ( gözle gorulur bir sekilde sararma mevcut;

Simdiden tskler @Xcd @Kanka

Kanka selam, pistillerin dönmesi seni şaşırtmasın. İzlediğim ve okuduğum kaynaklar sonucunda trikomlar x45 bi mikroskopla takip etmek daha iyi sonuç verir. Yüzde 80 i beyazlamışsa en yüksek THC oranında demektir. Bir de süreç boyunca ne yaptın bilmiyorum tam olarak ama benim burda okuduğum herkesin fikrinin Autoflowerın çok çabuk strese girip her şeyden etkileneceği üzere olması. Ama izlediğim kaynaklar resmen Autoya rambo gibi yaklaşıyor. Sana bence bu işte amerikanın en iyilerinden Mr.Canuck'un videolarını öneriyorum 5 bölümlük tohumdan kurutmaya kadar bi serisi var ve adam burda yazılanların bazılarından farklı yaklaşıyor bitkiye.

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Ü

Üye silindi 18784

Guest
Moderatör tarafında düzenlendi:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    muadip muadip: ********