Hasat zamanını geciktirme

onurcesur

Yeni üye
Merhabalar photo bitkilerimin hasat zamanına yaklaşık 5 gün kaldı ancak ben bitkinin son haftalarda çok daha fazla sömek yaptığını biliyorum ve bu yüzden hasat zamanını 10 gün civarı uzatmak istiyorum. Sizce bunun ne gibi avantajları ve negatif yanları olur? Sömeklerde uzattığım 10gün için büyük bir büyüme olur mu? Sömeklerin kafasında kötü bir etki olur mu?

Teşekkürler

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Geç kalısa daha tıbbi bir kafa olur koltuğa yapıştıran cinsten fakan amberleşme yuzde doksanı geçerse olur o şekilde üç beş gün geçmeyle olmaz pistillerin. Aşa yukarı hepsi kahve rengi olunca oluyo yuzde yetmişlerde kahverengileşmede zirve oluyor thc üzerine çıkınca cbd ye dönüşüyo

onurcesur

Yeni üye
peki pistillerin tamamı kahveleştikten 5 -10 gün sonra kessem, hasat miktarı çok artar mı? Ayrıca bahsettiğiniz koltuğa yapıştıran etki azalır mı?

Teşekkürler

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Yok pistiller tamamı kahverengi olunca artık thc üretmiyo ürettiyi thc cbd ye dönüşüyo hasatın artmaz azalmaya başlar sömeklerin küçülür koltuga yapıştıran etki daha çok tıbbi kullanıcılara uygun kronik ağrı çekenlere senin bu güne kadar ne tarz genetikler tükettini bilmiyorumda daha çok neşelenmek sohpet için istiyosan bu sana uymaz gündüz ağır gelir dışarda tüketim zorlar evse tüketmen gerekir kendine ve isteklerine bak ona göre karar ver yüzde 70 90 arası zirve thc 90 üzeri tıbbiye gider cbd olur

onurcesur

Yeni üye
Yok pistiller tamamı kahverengi olunca artık thc üretmiyo ürettiyi thc cbd ye dönüşüyo hasatın artmaz azalmaya başlar sömeklerin küçülür koltuga yapıştıran etki daha çok tıbbi kullanıcılara uygun kronik ağrı çekenlere senin bu güne kadar ne tarz genetikler tükettini bilmiyorumda daha çok neşelenmek sohpet için istiyosan bu sana uymaz gündüz ağır gelir dışarda tüketim zorlar evse tüketmen gerekir kendine ve isteklerine bak ona göre karar ver yüzde 70 90 arası zirve thc 90 üzeri tıbbiye gider cbd olur
Bak buna üzüldüm, şu an bitkilerimin pistilleri %90 -95 kahve ve daha flush yapmadım. Hidro yapıyorum 5 gün flush yapmak istiyorum sömekler azalır dedin sence bu şekilde azalır mı ve rengi koyulaşır mı? Ayrıca ışıları karanlık yapsam 5 gün boyunca bitkinin kafasında nasıl bir etkisi olur

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Sömekler küçülür ama öle aşırı bikçülme olmaz ama küçülme olur 5 gün çok karanlık 3 gün en fazla yeter kafası gider tıbbi olucak ağırlaşıcak çünki yukardada dediyim gibi thc cbd ye dönüşüyo buda daha çok rahatlatıcı gevşetici bi kafaya dönüşmesine sebep olucak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
    Bandaleros Bandaleros: ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha