Hasat zamani gecerse ne olur ?

Boger

Yeni üye
Arkadaslar benim bir sorum olacak bitkinin hasat zamani gecerse ne olur hasatta azalma olurmu yani somekleerde ki siskinlik azalirmi somekler zayiflarmi ?  Auto northern lihts yetistiriyorum degerli bilgileriniz icin simdiden tesekkur ederim.

kizlarsaglam

Yeni üye
Miktarda değil de kalitede düşme olur. Meyve ekşimesi gibi düşün. Ağaçta fazla duran meyve ne olur? Aynı mantık.

R

Ripley'sOG

Guest
Eski dostumun kaliteden kastı "KAFA" oranı.Thc'nin belirli hasat dönemleri vardır.Örnegin şeffaf olarak hasat edilen bir bitkinin bizim tabirimizle kafası sütbeyaz olarak kesilmişe oranla dahada düşük olur.Ancak hasatı sutbeyazdan sonraki asamaya kadar bekletirsek yani hasatı geciktirirsek Thc diger kardeş bileşenlerine dönüşmeye baslicaktir.Ornegin cbd ama terponoid oranlarinda yani koku ve aromada bir değişiklik olmaz kisaca anlaman için böyle özetledim.

Isin rast gitsin

jackherermi

Yeni üye
@Ripley'sOG Ornegin cbd
Hasat uzayınca cbn mi ne artıyormuş
Bu cbn nedir bide cbd için tohum aradım bulamadım hem sağlık için ve esrarın yan etkilerine karşın
Thc etkisi düşer ama tam aradığım gibi bişi olur ozaman yani cbd artıyor ise bunuda belirleyen bir takip izlem rehberi mevcutmu tam istediğim mevzu 
Dikkat edilcek şeyleri bilseydik iyi olur mesela belki bi seviyeden sonra kayıp cok olur fazla bekleme vs notlar harika olur.

dengeli bi cigara lazım

O zaman yüksek cbd için hasatı geciktiriyor muyuz? Geciktiriyorsak ne kadar geciktirip ortalama yüzde kaç elde edebiliriz?

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Hasat zamani gecerse ne olur ?

Canım zamanı geçince nar-kotik bir etki oluyor oturtuyor satıva da olsa haraketlendiren etkisi de olsa vücuda vuran etki oluyor bayıyor yani. uyuşukluk gibi nar-kotık bir etki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • T Tropikal.MR:
    ******* ********** ***** ********* hahahahahahahaha***
  • muadip muadip:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha* *** hahahaha****
    +1
  • M Marryhuana:
  • D DağAdamı:
    hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* *** ***** ******* hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*** ** hahahaha**** hahahaha ********** ***** ***** **** ***** *** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • muadip muadip:
    **
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: ****** *** hahahaha*******