Hasat zamani geldimi 75gunluk lemon hanze auto

2 lemon hanze auto 200gr çıktı ilk deneyimim hatalarım olduğu bolca. Boyutu çok uzadı. Çok beğendim genetiği buram buram limon aromasini alıyorum. Heyecan verici fresh güzel uzun kafası var. Gözlere vurmuyor, sadece kafanda olduğu için gündüz toplum içinde içilebilir

Karbo filtre kullandim grawkentten, giriş çıkış havalandırma kullandim. Koku sorunu yaşamadım. 2 lemon hanze 2 ak47 vardı kabinde

Cheff33

Yeni üye
Kral seni yoruyorum hakkını helal et son olarak kabin ve carbon filtre ölçülerini veya linklerini bırakman mümkün mü müsait bir zaman da genel olarak insanlar pozitif yorum yapmamış growkent deki filtreler için. Bende growkentden alacağım sponsorda ki ürünler bütçe aşıyor

Selam dostum. Çok sık girmiyorum ne istersen yardımcı olurum çok bilgiye sahip olduğumu düşünmüyorum elimden geldiği kadar. Kabin almadım ilk denemede, kolilerden yuks3klik 2m olmak kaydı ile 130cm x 2000cm boyutunda kabin yaptım kendime içini yansıtıcı folyo ile kapladim.

Karbon Filtre 1150 m3/s - 200 mm bu filtresi kullandim.

theboy

Üye
Kankam bol dumanlar. ben de super lemon haze outo ekmeyi düşünüyorum. birkaç sorum olacaktı.
1.Hangi gübreleri ne şekilde uyguladın?
2.Hangi eğitimleri önerirsin?
3.Saksının ölçüsü neydi acaba?
4.Işık döngüsü olarak 18.6 mı 20.4 mü gittin?

Beni yeşillendirirsen çok sevinirim kankam.
ek tavsiyelere de açığım
tekrar bol dumanlar

A+b blom sensi - calmag - b52 vitamin birde kok güçlendirici ve keci boynuuzu ozu kullanacagim şimdi 4 günlük lemon hanze kullandim daha önce sadece AB sensi blom kullanmıştım 2 lemon dan 200gr almıştım hersey derme catmaydi. Şimdi ışık kabin vs herseyim tam, kelle ucurma ile cogaltacagim tek bitkiden 200gr hedefleyecegim. Işık 18 6 yapacagim. Bunların bir kısmını uyguladım 5 bitkiden 700gr aldim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: