Hasata şafak kaç?

rickandmurti

Yeni üye
Sa kankalar bunun için konu açmayı sevmiyorum fakat önceki konuyu güncellememe rağmen portalda göremedim. Sonuç olarak ilk growum tecrübe yok anlayamadım ne kadar daha bekleyeceğimi. Bu ayın 25inde eve misafir gelecek gelmeden halletmem lazım ama daha var gibi duruyor. Sizce ne kadar var?

https://imgur.com/a/tYytsV5

R

Ripley'sOG

Guest
Senin bitkinin şafağını bilmem ama benin  atarsa 282 ! ;) 
Öncelikle bitkin autoflowering mi yoksa photoflowering mi ? Ama ikiside olsa bile 25'inde bu bitki hazır olmaz.Trikom mikroskobu için erken ama elde bulundurmak iyidir zamanı gelince lazım olcak ama daha gideri var bunun.
Zamanı ise senin cevabin sonrası net değil ama ortalama bir süre ile söyleyebiliriz.Tabi burda etken olan genetik ve soyda önemli.Umarim autoflowering bir türdür. 

İşin rast gitsin, Izmir-Foça Deveboynu Cennetinden selâmlar!

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: Hasata şafak kaç?

Ripley yoklugun fazlasiyla cekiliyo kanka, Allah yardimcin olsun :)

R

Ripley'sOG

Guest
desert101' Alıntı:
Ripley yoklugun fazlasiyla cekiliyo kanka, Allah yardimcin olsun :)

Sağol kanka ama konularımızı kim neden silmiş anlamadım ****.Moderator kayıtlarına bakmaya üşeniyorum neyse ne diyim yazık ! Soğutuyorlar insanı

rickandmurti

Yeni üye
Cvp: Hasata şafak kaç?

Ripley' Alıntı:
Senin bitkinin şafağını bilmem ama benin  atarsa 282 ! ;) 
Öncelikle bitkin autoflowering mi yoksa photoflowering mi ? Ama ikiside olsa bile 25'inde bu bitki hazır olmaz.Trikom mikroskobu için erken ama elde bulundurmak iyidir zamanı gelince lazım olcak ama daha gideri var bunun.
Zamanı ise senin cevabin sonrası net değil ama ortalama bir süre ile söyleyebiliriz.Tabi burda etken olan genetik ve soyda önemli.Umarim autoflowering bir türdür. 

İşin rast gitsin, Izmir-Foça Deveboynu Cennetinden selâmlar!

Kanka hayırlı tezkereler, auto olacağını sanmam çorbacı marisinden şansıma 1 tane çıktı o da dişi çıktı kanka ? olmadı ev değiştircek bu kızımız. Sağol kanka dün bi arkadaşın evindeydim onunkisinin zamanı gelmiş kanka anladım tam nasıl olması gerektiğini ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **