Hasata Doğru.Görüşlerinizi bekliyorum

İyi Günler arkadaşlar . Bitkiler 04.06.2020 tarihi doğumlular tricomlara baktığım zaman %60 70 süt beyazı olmus sizce makası vurimmi beklimmi ?=

Resimler Ektedir:

nasa

Doktor
İyi Günler arkadaşlar . Bitkiler 04.06.2020 tarihi doğumlular tricomlara baktığım zaman %60 70 süt beyazı olmus sizce makası vurimmi beklimmi ?=

Resimler Ektedir:

kankacım yanlış yönlendirmeyeyim bu konuda sana en iyi @RabbitKanka ve @silas34 yardımcı olabilir

S

silas

Guest
Henüz erken, sömeklerdeki pistillerin en çok %20 si falan kahverengi, outdoor yapıyorsun havalar bozucak anlıyorumda, daha en az 1 ayı var bence bu bitkilerin. Bol hasatlar

Henüz erken, sömeklerdeki pistillerin en çok %20 si falan kahverengi, outdoor yapıyorsun havalar bozucak anlıyorumda, daha en az 1 ayı var bence bu bitkilerin. Bol hasatlar

havalar alamuk kral :D yağışlı gidiyor böyle devam eder zaten aceleye geldi bi ağacı kestim bundan 12 gün önce hala kurumadı , kafa ise yok denecek kadar sadece hafif vücudu gevşetiyor :) bunlar ekim 10 a kadar beklesin sonra keseyim.

rdmgz

Yeni üye
kandirmacali bitki kanka seninki.en son foto ile digerleri birbirini tutmuyor.pistil hesabi yaparsan son fotograftaki gibi oldugunda flush icin bile gecikmissindir diye dusunuyorum, digerlerinin daha zamani var.trikomlari gorebiliyosan en dogrusu o ama sakat bir durum varsa kasma, ver flush i. ortalama %20 ermis pistilli somegi mikroskop icin kestim, 2 gun oyle siradan bir yerde durdu.sardim-yaktim-carpildim :)

kandirmacali bitki kanka seninki.en son foto ile digerleri birbirini tutmuyor.pistil hesabi yaparsan son fotograftaki gibi oldugunda flush icin bile gecikmissindir diye dusunuyorum, digerlerinin daha zamani var.trikomlari gorebiliyosan en dogrusu o ama sakat bir durum varsa kasma, ver flush i. ortalama %20 ermis pistilli somegi mikroskop icin kestim, 2 gun oyle siradan bir yerde durdu.sardim-yaktim-carpildim :)

kral resimler 5 farklı ağaçtan evet en sondaki resimdeki bitki diğerlerinden fazla kahverengi oldu baktıgım zaman % 60 70 süt beyaz tricomlar fakat bundan 12 gün önce bi ağacı kestim kafası yok , çikolatasını bile yaptım ( hiç içmeyne birine yedirdim ondada hiçbir etki yapmadı ) erkende kesmek istemiyorum sonucta emek var :)

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ***** ******* ******* ***** * ********
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha hahahaha ****** *****
    ***** ******* ******** ***** ******* ***** * **** ***** ** ***** * **** ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • M Mr.Alc:
    hahahaha ******** ***** ******* hahahaha* ********** ********** ***** ******* ***** ******** hahahaha**** ***** **** ***** ******
    **** ***** *** hahahaha hahahaha ******* * ***** ****** ********** hahahaha ** ***** ***** ** **** ********* ******* hahahaha* ******** ***** ** ****** ***** ******** **
  • O Ogkushh07:
    ******** ******** ******** ********** ******* ** ***** ** **** ** **** ** ***** ******
    ***** *** ***** ***** **** ***** **** **** ********** ******* ******* ******* **** ***** **** **
  • M Mr.Alc:
    hahahaha* hahahaha* ***** **** ** ****** *********
    *** **** ****** ***** ***** *** **** ********** ****** ***** ********* ********* ******** *********
  • G ganjasevdalısı:
    ****** **** ********* ******* **** ***** ********* **
    NewGardener NewGardener: ******* ***** ****** ******* ******** **** *******