Hasata kadar 3x Auto S.Lemon Haze

Kabin İçi Kullandıklarım;
-60.120.160 bez dolap(içini panda film ile kapladım)
-simbo nem makinesi
-karbon filtre 190m
-fan 187m
-bez saksı
-300w cob led
-3 adet pc fanı

gübreler;
-Sensi bloom a-b
-An grow
-Biobizz callmag

sabah evde otururken evde yetiştiremezmiyim diye düşünürken bi anda araştırmaya başladım ve bu forumu buldum akşama kadar forumda okuyabildiklerimi okudum ve dolabın içinde yapabilceğimi düşündüm hemen tohum siparişimi verdim pc fanı aldım 250w mh ışık aldım peçete filan derken ilk tohumum başını çıkarmıştı ve dolapta olamıcağını anlamıştım geri kalan her şeyi sipariş edip içini kendi kapladığım bez dolapta devam etmeye karar verdim.

Dolap içi genel görünüm;

Biraz geç oldu fotoğraflar için sanırım ama bugün 14. Ve 18.gün olanlar için 0.4ml suya 0,4 ml a-b ekliyerek 180-180 verdim
3. 14. 18. Gün

Bu halde bile koku sorunu başladı karbon filtre olmasına rağmen koku en arka odadan giriş kapısına kadar geliyor

Son düzenleme:

Azaghâl

Üye
Umarım kazasız belasız güzel bir hasat alırsın. Sanırım kullandığın fan blauberg turbe e-100 modeli. Çıkardığı ses ne derece şiddetli? Alt komşuyla papaz olma ihtimali falan var mı?

Umarım kazasız belasız güzel bir hasat alırsın. Sanırım kullandığın fan blauberg turbe e-100 modeli. Çıkardığı ses ne derece şiddetli? Alt komşuyla papaz olma ihtimali falan var mı?
Fan;
Sesi yok denicek kadar az yan odaya bile gitmez ses.
Ben ışıktan papaz olucaktım odanın perdesi düşmüştü kabinde ışık sızdırıyo az daha geç fark etsem denetimli serbestlik yeme ihtimalim vardı.

Lstye başlamalımıyım artık ?
Topping yapılıyor mu bilmiyorum autoya yapılır diyende var tapılmaz diyende yardımcı olabilcek var mı ?

A

ALTINPİPO

Guest
hayırlı olsun merak ettıgım panda fılm kendınden yapıstırılımı kanka

hayırlı olsun merak ettıgım panda fılm kendınden yapıstırılımı kanka
Değil o yüzden baya uğraştırdı yaparken deli etti beni bantladım. kapak tarafını zımbaladım.
Tek başıma yaptım bide kimseye söylemediğim için tek tarafı yapıştırırken diğer taraf filan çıkıyo uğraşmak lazım yani

A

ALTINPİPO

Guest
bende zeuxe kabıne yapıstırmayı dusundum ıcı ıyı deıl dıye ama nası yapıscak

S

silas

Guest
Dalları odunsulaşıp sertleşenleri elleme küçük olanlara başlayıp deneyim kazan

25-21-10 GÜNLÜK

maalesef kedimin azizliğine uğradım ve 25-21 günlük olanların yapraklarını yedi.
Sulamayı 5 günde 1 150 ml ye çıkardım
Bitkiler aşırı sağlıksız gözüküyor yaprakları yendiği için stresemi girdiler başka bi sorunlarımı var yardımcı olabilirmisiniz ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    M merto1835: ***