Hasata ne kadar kaldı ilerleme nasıl yardım

Zeh.icee

Yeni üye

Şuan 10. Haftadayız. Çiçeğe geçeli 5 hafta oldu. İlerlemesi nasıl anlayan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Birde flush zamanı yakın mı acaba. İşk hasatım olacak o yüzden emin olamıyorum.

Ü

Üye silindi 35015

Guest

Şuan 10. Haftadayız. Çiçeğe geçeli 5 hafta oldu. İlerlemesi nasıl anlayan arkadaşlardan yorum bekliyorum. Birde flush zamanı yakın mı acaba. İşk hasatım olacak o yüzden emin olamıyorum.
Pistiller çok beyaz renk değiştirip kıvrılması gerek seninde tomurcukları görmem lazım trikom takibi yap henüz vakti değil

convik

Doktor

genetik ne ve genetiğin baştan sona hasat süresi kaç gün veriyor hocam?

Ama auto da olsa 5 hafta henüz erken. Büyüteçle trikoma bakabiliyorsan en kesin sonucu o verecektir.

Zeh.icee

Yeni üye
genetik ne ve genetiğin baştan sona hasat süresi kaç gün veriyor hocam?

Ama auto da olsa 5 hafta henüz erken. Büyüteçle trikoma bakabiliyorsan en kesin sonucu o verecektir.
2si pineapple 2si bubblecios genetikleri. Baştan sona nasıl bilmiyorum çiçeklenme süresi 5-7 hafta yazıyordu aldığım sitede. Trikom dediğiniz üstündeki damlacık gbi olan şeylermi. Onlar nasıl olduğunda anlamış olacağım zamanın geldiğini. Yardım edersen sevinirimmm

convik

Doktor
2si pineapple 2si bubblecios genetikleri. Baştan sona nasıl bilmiyorum çiçeklenme süresi 5-7 hafta yazıyordu aldığım sitede. Trikom dediğiniz üstündeki damlacık gbi olan şeylermi. Onlar nasıl olduğunda anlamış olacağım zamanın geldiğini. Yardım edersen sevinirimmm
al bu da forum içinden gelsin hocam

Zeh.icee

Yeni üye
al bu da forum içinden gelsin hocam

Çok teşekkür ederimm. Zamanı var dha. Çok yardımcı oldunuz. Umarım dha çok büyürler hasata kadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** **
  • A akrepkush420:
  • muadip muadip:
    ****** ******** ******** *** ***** **** ********** ******* *** ******* ***** ***** *** hahahaha* ** ***** ********
    +1
    *** ***** ***** ** ******* ******* **** ***** ******* **** hahahaha* *** ** ** ***** *********
  • muadip muadip:
    ******** ***** ********* hahahaha****** ***** ***** ** ******* ******* **** ***** ******* **** hahahaha* *** ** ** ***** *********
    ***** ***** ********* **** ********** ***** ********* ***** ***** ******* ****
    ********* ******** ******** ****** ******** ********* ******* ***** ******* ******* hahahaha**
    ***** ****** ****** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ****** ******** hahahaha********* ***** ********* **** ********** ***** ********* ***** ***** ******* ****
    ********** **** *** ***** hahahaha ****** hahahaha* *******
    ***** **** ******** ** *** hahahaha** *** * *** ** *** ********** ***** ****** ******** ******* ********* ****** ******** hahahaha****
    +1
    * ******* *** hahahaha*** ****** ******* **********
  • muadip muadip:
    +1
    * ***** ***** ****** ***** ** **** ******** ******** ***** ***** **** *** ****** ****** ****** ***
    hahahaha** ***** ******
    *** ** ***** ** ******* **** ****** ******* ******* ** ******** * ***** *** ********* **** **
    ***** ******** ***** ********* *** ******** ****** ********* ******* ****** ***** **
  • muadip muadip:
    **
    +1
  • Y Yer1n7kat6:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    TroubleStyla TroubleStyla: ******* ** ****