hasata ne kadar var? ölümden döndü

civildak

Yeni üye

Beyler bitkinin gübreli sulamasını falan ayarladım 15 gün die yanından ayrıldım 25 gün gelemedim sonuç ışığı düşünememisim ışığa yaklastığı için yandı neredeyse tüm fan yapraklarını döktü öldü diye bıraktım 1 hafta öyle ışıksız falan kaldı sonra dedim bi su veryim baktım dirilmeye basladı bende gübresini vs verdim suanki durumu fotodaki gibi çük kadar alt sömekler oldu sömekler daha büyürmü bilmiyorum daha nekadar tutayım bunu hasat ediyimmi ona görede flus atıcam
Auto blue dream
Sıcaklık malesef ki 38 civarı seyretti
Mikroakobum yada büyetecim yok

Kanka senin yerinde olsam kurtarmaya çalırım. Daha hasata var gibi duruyor pistillere bakınca. Fan yaparaklarını ve kuruyan yaprakları temizler en az 2 hafta daha bakardım yerinde olsam. Şimdi söksen ne olur daha düşük thc li sömeklerin olur, ama olur yani

civildak

Yeni üye
Kanka senin yerinde olsam kurtarmaya çalırım. Daha hasata var gibi duruyor pistillere bakınca. Fan yaparaklarını ve kuruyan yaprakları temizler en az 2 hafta daha bakardım yerinde olsam. Şimdi söksen ne olur daha düşük thc li sömeklerin olur, ama olur yani
Aynen kanka daha var deme benim açımdan sıkıntı yok 1 ay da beklerim zaten suan hiç koku dahi yapmadı gram kokmuyor ,bi 2 hafta daha bekliyorum ozaman

gülleci

Yeni üye
fosfor ve potasyum ekleyerek sömeklere odaklanan bi beslenme takvimi yap 2 hafta kadar sonra telefoncudan mandallı lens seti al içinde makro lens var bi nebzede olsa reçine kontrolü yapabilirsin

civildak

Yeni üye
fosfor ve potasyum ekleyerek sömeklere odaklanan bi beslenme takvimi yap 2 hafta kadar sonra telefoncudan mandallı lens seti al içinde makro lens var bi nebzede olsa reçine kontrolü yapabilirsin
Fosfor ve potasyum için önerebileceğin bi ürün var mı kanka gübreler tamamen orgonik plagron kullandım

gülleci

Yeni üye
Fosfor ve potasyum için önerebileceğin bi ürün var mı kanka gübreler tamamen orgonik plagron kullandım
aşağıdaki linkte başarılı bulduğum bi markanın linklerini paylaşıyorum
bonus
https://gubretasbahcem.com.tr/bestonik-sivi-gubre-1-kg (hormon bitki içi osmotik basıncı ve hücre içi hareketi aktif edecektir litre başı 0.5cl ile başla yavaş yavaş arttır)

civildak

Yeni üye
bonus
https://gubretasbahcem.com.tr/bestonik-sivi-gubre-1-kg (hormon bitki içi osmotik basıncı ve hücre içi hareketi aktif edecektir litre başı 0.5cl ile başla yavaş yavaş arttır)
Saolsın kanka

civildak

Yeni üye
bonus
Bu ilk linketekinü alıyorum kanka 1lt 2ml mi veriyim her su verdiğimde ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
  • T Turco:
    * *
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ****** *** *** ***** hahahaha** hahahaha*** ****
  • T Turco:
    ***** **
  • T Turco:
    *** *** hahahaha*** ** **** hahahaha* **
  • T Turco:
    ***** hahahaha** ******** ***** ***** hahahaha***
  • T Turco:
    ** *** ****** *** *** **** ***** hahahaha**** ****** ********** ****** ****** *** *** ***
    ******* ********** ** ******* ******** *** ***** ******* *** ****** **
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    ***** hahahaha**** ******* ********** *****
  • T Turco:
    ******* ******* *** ****** *** ****** ******** hahahaha ******** *** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • X Xgon:
    KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer: **** ** *** ***** ******* ***** *** *********