Hasattan önceki 2 hafta hasatı % sini çoğaltma

İzmir

Yeni üye
Arkadaşlar ben canna serisi kullanıyorum hasattan önce son 2 hafta canna serisinde pk 13/14 var. Bunu kullanmayı düşünüyorum sizce
canna pk 13 /14 mü
Advanced nutrients overdrive mi
2 sinide kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum teşekkürler.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Arkadaşlar ben canna serisi kullanıyorum hasattan önce son 2 hafta canna serisinde pk 13/14 var. Bunu kullanmayı düşünüyorum sizce
canna pk 13 /14 mü
Advanced nutrients overdrive mi
2 sinide kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum teşekkürler.
Overdrive

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka urunu ne kadar kullan dıyosa cızelgede o kadar kullan . azını kullan ama fazlasını kullanma

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Anlamadın sanırım ben canna serisi kullanıyorum ve canna pk 13 14 var ve boost var elimde overdrive yok. Booostla pk13/14 kullanma git overdrivemi al diyorsun
Boostla solucan yada yarasa gübresi kullansan 13 14 den 2 kat fazla verim alıp paranı harcamassın diyorım.)

İzmir

Yeni üye
Canna booostla yarasa gübresi kullandınmı sen hangisini kullandın nasıl kullandın nasıl verim aldın ?

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Canna booostla yarasa gübresi kullandınmı sen hangisini kullandın nasıl kullandın nasıl verim aldın ?
Ben solucan kullandım iki bitkimdede soldaki auto critikal kush 39 günlük. Sağdaki auto bd 60günlük. Bitkiler solucan gübresinden sonra cok saglıklı oldu. Bd bodur kalmıstı onu bile iyi topladı çam ağacı gibi oldu.))

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Anlamadın sanırım ben canna serisi kullanıyorum ve canna pk 13 14 var ve boost var elimde overdrive yok. Booostla pk13/14 kullanma git overdrivemi al diyorsun
Bro sen canna kullanıyosan canna boost kullancan overdrive yerine evet. Sorunun cevabı bu. Zaten teknik olarak canna marka kullanıyorsan over kullanma baska marka over.

İzmir

Yeni üye
Ama ben canna kullanıyorum zaten onlardan hariç başka bişe verdiğimde gübre. Fazlalığı olabilir bana hasattan 2 hafta önce overdrive yada canna boost ve pk13 14 ile güçlendirmekten bahsediyorum bitkim iyi sadece bitkiyi son hafta %sini fazlalaştırmak için sordum kanka

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Ama ben canna kullanıyorum zaten onlardan hariç başka bişe verdiğimde gübre. Fazlalığı olabilir bana hasattan 2 hafta önce overdrive yada canna boost ve pk13 14 ile güçlendirmekten bahsediyorum bitkim iyi sadece bitkiyi son hafta %sini fazlalaştırmak için sordum kanka
Kanka over yerine canna bost kullancan zaten aynı şey diyorum. Ayrıyetten diyorum ki pk 13 14 yerine solucan gübresi versen aynı şey diyorum. Canna ve herseyle kullanabiliyosun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
    T Turco: ** ***** ******