Hasattan sonra kalan toprak?

Herkese selam arkadaşlar hasat zamanım yaklaşıyor ilk grow tecrübem ve heyecanla bekliyorum
Hasadı yaptıktan sonra sigaramızı aldık oh mis fakat sonrasında toprakta kalan kökü ne yapacağız?
Kökü söktüm ve yeni tohum attım diyelim kalan toprakta önceki growdan kalan kökler yeni bitkime gübre mi olur zehir mi
Bilen arkadaşlar yeşillendirirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler

kamil99

Üye
Zehir olur , diyim kısaca. Toprağı eleyip havalandırmalı , sirke ile micropları da kırabilirsin.

Sirkeli su ile yıkar ardından toprağı flushlayıp tekrar kullanırım diye düşünüyorum denersem hakkında yazacağım

Kanka

Administrator
Yönetici
Normalde eski toprak dayılar aşırı sıcak guneşlı gunde serer yıkardı ama sineklerın falan yumurtalarından arındıramıyorsun bıyerde boceklı oluyor hep yada gubre fazlalıgı kaldıysa kımyasalsa hele gubre fılızde ıyı başlangıç yapamayabılır

Herkese selam arkadaşlar hasat zamanım yaklaşıyor ilk grow tecrübem ve heyecanla bekliyorum
Hasadı yaptıktan sonra sigaramızı aldık oh mis fakat sonrasında toprakta kalan kökü ne yapacağız?
Kökü söktüm ve yeni tohum attım diyelim kalan toprakta önceki growdan kalan kökler yeni bitkime gübre mi olur zehir mi
Bilen arkadaşlar yeşillendirirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Ben bir kere 3 sene önce denedim gelişmediler hepsi çöp oldular sonra
forumda araştırdım bir kaç yerde anlatılıyordu aklımda kaldı yıkama gerekiyor kurutulması gerekiyor 2/3 işlemden geçirmen gerekiyor ki benim bilinçaltı ma yerleştiği için yinede korkuyorum o yüzden yeni toprak al daha iyi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahahahahahaha***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******* **** *** ** hahahaha* ******* ********** ** ***** ******* * ******* ********* ********** ******* *********
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ** ** ********* ****** ****** ***** ********** ***** ***** *** ******** ***** **** ********
  • D Darkroom420:
  • Emmy Emmy:

***** ***** ** **** hahahaha
    ***** *** ***** ** ** ********* ****** *** **** **** **** ***** ***** **** ********* ** ********* **** ** ****** *********
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
    **** ***** ***** ** *** ******** ** **** ******* ********* ***** ****** ***** * ***** **** **** ****** ********* ***** ****** *** ******* *******
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
    **** ***** ***** ** *** ******** ** **** ******* ********* ***** ****** ***** * ***** **** **** ****** ********* ***** ****** *** ******* ******* ***** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* *** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ** ********* ** ********* **** ********** ****** ** ***** ******** ***** ******** *** hahahaha ***** ** **** ******** ******* ***** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******* ** ******** ****** **** **** ******* ** ***** ******** ***** ********* ***** ****** ****** ***** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* *** hahahaha** *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ******* ** ********** hahahaha*** *** ******** ***** ***** ****** *** *** ******* ***** ****** ***** ********* ******* ***** ** ********* ** ********* **** ********** ****** ** ***** ******** ***** ******** *** ******
  • D Darkroom420:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******* ***** ***** ** hahahaha ***** ******* ** **** ******** *** ***** ** ********** ********* ****** ***** **** ******* ** *** ***** ** ** **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ** ********* ***** ********* ****** ******* ***** ******* ***** ***** ***