Hastalık için yardım

Yesil888

Ordinaryüs
Kes calmag vermeyi, calmag fazlaligindan. Calmag eksikligini yeni cikan yapraklarda görürüsün, eski yapraklarda degil, Cünki kalsiyum ve magnezyum, bitkinin bünyesinde azot,potasyum,fosfor gibi gerekli yerlere tasimadigi ve sabit kullandigi elementlerdir. Flush at ve arkasindan daya bloom gübresini, yakacaksin bitkiyi calmag ile. Cicekteki bitki artik cok az veya hic yeni yaprak cikartmaz, kim dedi sana cicekteki bitkiye calmag ver.

Son düzenleme:

C&C

Yeni üye
Kes calmag vermeyi, calmag fazlaligindan. Calmag eksikligini yeni cikan yapraklarda görürüsün, eski yapraklarda degil, Cünki kalsiyum ve magnezyum, bitkinin bünyesinde azot,potasyum,fosfor gibi gerekli yerlere tasimadigi ve sabit kullandigi elementlerdir. Flush at ve arkasindan daya bloom gübresini, yakacaksin bitkiyi calmag ile. Cicekteki bitki artik cok az veya hic yeni yaprak cikartmaz, kim dedi sana cicekteki bitkiye calmag ver.
Calmag ı genel olarak veriyodum.flush attım bitkiye.peki big bud micro grow bloom ve b52 var bunları vermeliyim.yok bir sulama daha sadece su mu vermeyelim

Yesil888

Ordinaryüs
Calmag ı genel olarak veriyodum.flush attım bitkiye.peki big bud micro grow bloom ve b52 var bunları vermeliyim.yok bir sulama daha sadece su mu vermeyelim
Kanka iyi flush atti mi, yani saksidaki calmag temizlendi mi? Kullandigin gübrelerden anlamam, temizlediysen topragi bekle toprak kurusun daya bloom gübrelerini.

Yesil888

Ordinaryüs
Saksidaki calmag iyi temizlendiyse, 24 saat icinde yapraklarin rengi düzelmeye baslar zaten, yani gene yesile dönerler.Bloom gübrende azot yoksa ki olmali, birazda veg gübrenden ver.Calmag temizlendiyse azot o yapraklari gene yesil yapacak.

Son düzenleme:

C&C

Yeni üye
Saksidaki calmag iyi temizlendiyse, 24 saat icinde yapraklarin rengi düzelmeye baslar zaten, yani gene yesile dönerler.Bloom gübrende azot yoksa ki olmali, birazda veg gübrenden ver.Calmag temizlendiyse azot o yapraklari gene yesil yapacak.
Çok teşekkürler garanti olsun diye yarın bı daha flush yapcam.

Yesil888

Ordinaryüs
Yarini bekleme, yap simdi. Kovayi doldur, ph yi ayarla, koy saksiyi dus kabinine ver suyu, alttan en az 10 lt su cikmali.

• Like
Tepkiler: C&C
Ağabey @Mertali54 ben . Bişey danisacagim eve misafir gelicek 3 gün kalıcak kömürlüğe indirmek zorundayım 47 gün veg 53 gün çiçekte sömekler gayet güzel sona yaklastim hasat için. lakin 3 gün boyunca kömürlükte bir zarar gelir mi bitkiye ışık gormiycek kömürlükte ışık yok sulamasini yapicam yine 3 günün sonunda yine ışık altına koysam olur mu ?

Şakkir

Kıdemli Üye
Ağabey @Mertali54 ben . Bişey danisacagim eve misafir gelicek 3 gün kalıcak kömürlüğe indirmek zorundayım 47 gün veg 53 gün çiçekte sömekler gayet güzel sona yaklastim hasat için. lakin 3 gün boyunca kömürlükte bir zarar gelir mi bitkiye ışık gormiycek kömürlükte ışık yok sulamasini yapicam yine 3 günün sonunda yine ışık altına koysam olur mu ?
Kes gitsin kardeş, 3 gün karanlıkta beklemiş olur. Her türlü kafanı kırar daha iyi olmasını bekleyecek kadar vaktin varsa sen bilirsin.

Yesil888

Ordinaryüs
3 gün isiksiz kalmaz, yamulur bitki. Perisan olur kiz. Kömürlükte elektirik varsa indir isigida kömürlüge, eger devam etmek istiyorsan, yoksa erken hasat etmek zorundasin, yazik olacak.Aslinda cicekte 63-70 günü tamamlamali photo bitki, o zaman tam kivamina gelir.

Yesil888

Ordinaryüs
Abi kaç gün ü ışıksız çıkarabilir
3 günde isiksiz kalabilir, ama cok büyük strese girer, ondan sonra kendini toparlar ve gene gelismeye devam eder mi? Veya kendini toprlamasi, streseten kurtulmasi ne kadar sürer. Soru bu. Bitkin ölmez kesinlikle. Ama suyunu vermelisin, gübreli vermene gerek yok, isik olmadigindan fotosentez yapamiyacak, ve verdigin gübreyi kullanamayacak.

3 günde isiksiz kalabilir, ama cok büyük strese girer, ondan sonra kendini toparlar ve gene gelismeye devam eder mi? Veya kendini toprlamasi, streseten kurtulmasi ne kadar sürer. Soru bu. Bitkin ölmez kesinlikle. Ama suyunu vermelisin, gübreli vermene gerek yok, isik olmadigindan fotosentez yapamiyacak, ve verdigin gübreyi kullanamayacak.
Tamam ağabey çok sağol . Gerçekten bir nebzede olsa rahatladım belki 3 bile kalmiycak 2 garati Max 2.5 gün olabilir

Ağabey gün gün sana anlaticam durumu

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Kanka odanın birini kitleyip kapatamiyormsun benim eve 1 hafta ailem geldi kaldı odayı kitledim sistem oldugu gibi devam etti fanın gucunu dusurdum sesi azaltmak icin birde kabinin Pencere acik duruyor geceleri için ısık sızıntilarini engelledim kapidan.ev bos kalinca sulamasini yaptim bir sorun olmadı karbon filtrem var koku sorunuda olmuyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ***** ***** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ** ***** ******* ********** ****** ***** **** ******** hahahaha****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai:
  • H Heisenberg01:
    *** ******* ****** ******** *** hahahaha**
  • Mordecai Mordecai:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ****** ****** * hahahaha* ********* *** ******* *** ***** *** ***** *********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ******* ****** *** ******* ******* ****** **** ********** ****** ****** ****** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha*** ** ******** **** hahahaha *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ****** ******* ****** ****** ** **
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • içiciadam içiciadam:
    *** *** hahahaha* ***** ***** *** ******* *** ******* *** ****** ******** ******
    içiciadam içiciadam: *** *** hahahaha* ***** ***** *** ******* *** ******* *** ****** ******** ******