Havaalanında sıkıntı olur mu?

Moja54

Yeni üye
Kankalar selamın aleyküm 
Şuan Amerikadayım bi kaç aya dönücem dönerken yanıma tohum ve cannabis oil almayı düşünüyorum. Havaalanında sıkıntı yaşarmıyım?

tohum sıkıntı olmayacaktır gizlemesi aşırı basit kolay diye düşünüyorum oil içinde en fazla diyeceğin şey üzerimde unutmuşum olur yabancı kaynaklardan da araştır sorun olacağını sanmıyorum ben, bizi de bilgilendirirsen şahane olur iyi forumlar.

OtomatikCigara

Yeni üye
Cvp: Havaalanında sıkıntı olur mu?

Moja54' Alıntı:
Kankalar selamın aleyküm 
Şuan Amerikadayım bi kaç aya dönücem dönerken yanıma tohum ve cannabis oil almayı düşünüyorum. Havaalanında sıkıntı yaşarmıyım?
Kanka ben Amerika’dan edibles getirdim 15-20 tane jelibon sıkıntı olmadı ama canna-oil nasıl olur bilmiyorum ama çok sorun olacağını sanmıyorum cannabutter olsa bi nebze daha etiket ama sıfır sıkıntı gibi duruyor her türlü yakalanma durumunda bile sıkıntı olacağını sanmıyorum:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** * ******* ****** ***** ** ******* ***** **** **** ****** ***** *** **** ***** ****** ******** * ** ********** ********
  • kkush kkush:
    ***** ****** ******* ** ****** * ******* ****** ***** ** ******* **
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ****** * ******* ****** ***** ** ******* **
    ****** ** ****** ********** ** *** ** **** ***** **** **** *** ***** ******* ****** ******* ** **
  • M Marryhuana:
    *** ******* hahahaha* ******* hahahaha **** ***** *** ****** **** ***** ** ** ******** **** *** ****** **** ** ****** **** *** *** ********** ********* ********** ******* ***** ******* ********** * ****** * ****** ***** ***** ***** ******** ****** *** hahahahahahahaha **** ******** **** ******* ******
    +1
    **** **** hahahaha* ********* *** ***** **** hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha* **
    ***** ** ******** ******** ******* ***** **
  • M Marryhuana:
    **** ********** ****** ** ** ******** *** * *** ***** ** ***** ** ** ********** ***** ** ******* ******
    hahahaha* ** ******* hahahaha* **
    **** ******* ** ******** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ****** *** * ******* hahahaha* ****** ***** ********** ********** **** ****** ********** ****** ** ** ******** *** * *** ***** ** ***** ** ** ********** ***** ** ******* ******
    hahahaha********* ****** ***** ** ******* ** **** **** ******** **** * ****** *** hahahaha** ***** **** **
    ***** *** ** ***** ****** hahahaha* ********* ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • kkush kkush:
    +1
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ****** ***** **
    hahahaha ****** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ******* ***** **** ********* ********* ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** ****** ***** **
    Bandaleros Bandaleros: **** ****** ****** ***** **