Havalandırma fanı acil yardım elimizde patlamasın

Brsberry

Üye
Kardeşler elimde 2 adet blauberg turbo e125 fan var 2.el olarak aldım geldiğinde ürünleri denedim çalışıyolardı sonra rafa kaldırdım şimdi tekrar aktif hale getiricem fakat prize takıyorum çalışmıyolar üzerinde 230v yazıyo sorun ne olabilir geceden beri kafayı yemek üzereyim

higthead

Jolly Green
Kardeşler elimde 2 adet blauberg turbo e125 fan var 2.el olarak aldım geldiğinde ürünleri denedim çalışıyolardı sonra rafa kaldırdım şimdi tekrar aktif hale getiricem fakat prize takıyorum çalışmıyolar üzerinde 230v yazıyo sorun ne olabilir geceden beri kafayı yemek üzereyim

Dostum bu şekilde sorunu anlıyamayız ki. İçini açıp kablo bağlantılarına bak veya elektrik.iye götür 2 dk de halletsin motorunda yanma vs yok ise.

Brsberry

Üye
Haklısın kardeşim ama içini açtım kablolarda yanma yok sadece geldiğinde taktım çalıştı bi daha hiç çalıştırmadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ****** ***** hahahaha** hahahaha** ***** **** ** ***** ********* **** ******* ***** hahahaha **** hahahaha***** ** ********* **** ****** hahahaha* ***** ***** *** ******** *** hahahaha****
  • H happyworld:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ****** ******** hahahaha**** *** ******* **** ******* ******* ******* ***** **** **** ** ******** ******
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ****** ********** ** ***** ***** ** ******** hahahaha* hahahaha*****
  • H happyworld:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ** ** ** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** ****** * ***** **** hahahaha ***** ***** ****** *********
  • H happyworld:
    * **** ****** ** ***** hahahaha**
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ******** ***** * ***** ***** ****** **** **** hahahaha** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H happyworld:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ***** ***** ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    **** ***** ***** ** ******* *** ***** hahahaha*** ******* ***** ** ***** ****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    *** hahahaha* * *** **** ***** ******* ******* ********* ***** *** ******** **** *** hahahaha**** *** ********** ******* ** ******* *** hahahaha* ******** ******
    P puslu77: *** hahahaha* * *** **** ***** ******* ******* ********* ***** *** ******** **** ***...