Havalandırma hakkın da bir sorum var

benridarkblue

Kıdemli Üye
Kankalar selamlar herkese umarım herkes iyidir .. malum yaz aylarının sonlarına geliyoruz ve ufaktan evde ekme biçme işlemlerine ilk defa adım atıyorum bir çok konuyu okudum notlarımı aldım yabancı kaynaklardan araştırdım ama tek konuda basit bir sorum olacak ..

şimdi bu havalandırma konusun da mesela growkentten havalandırma seti alsam (önermeyenleriniz olacaktır ancak sadece örnek ) yine de giriş çıkış fanları almam gerekecek mi ?

Elimde ki malzemeler
biobizz gübre (neredeyse tüm hepsi)
biobizz toprak
nem makinası
vantilatör
240 qb ışık
5 adet blue dream auto tohum
ısı ve nem ölçer
2 adet bez saksı
80x80x180 çadır
ph ölçer
ph düşürücü
ph yükseltici
lsd eğitimi için kablo
bağ makası

malzemelerim bunlar . şimdi ben bu malzemelere sadece havalandırma seti eklesem yeterli midir ? birde eksik olan şunu al dediğiniz malzeme var mıdır ?

mami10_

Doktor
ben havalandırma yazdım ancak siz karbon filtre olarak anlayın işte :)
Set olarak alsan giriş fanı alman lazım
Kankalar selamlar herkese umarım herkes iyidir .. malum yaz aylarının sonlarına geliyoruz ve ufaktan evde ekme biçme işlemlerine ilk defa adım atıyorum bir çok konuyu okudum notlarımı aldım yabancı kaynaklardan araştırdım ama tek konuda basit bir sorum olacak ..

şimdi bu havalandırma konusun da mesela growkentten havalandırma seti alsam (önermeyenleriniz olacaktır ancak sadece örnek ) yine de giriş çıkış fanları almam gerekecek mi ?

Elimde ki malzemeler
biobizz gübre (neredeyse tüm hepsi)
biobizz toprak
nem makinası
vantilatör
240 qb ışık
5 adet blue dream auto tohum
ısı ve nem ölçer
2 adet bez saksı
80x80x180 çadır
ph ölçer
ph düşürücü
ph yükseltici
lsd eğitimi için kablo
bağ makası

malzemelerim bunlar . şimdi ben bu malzemelere sadece havalandırma seti eklesem yeterli midir ? birde eksik olan şunu al dediğiniz malzeme var mıdır ?
Elindeki malzemeler yeterli bir eksiklik görmüyorum tercihen istersen daha kontrollü gübreleme için ec metre ala bilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******