Havalandırma Problemi

LilSlugger

Yeni üye
Merhabalar,
60cmx60cmx120cm(0,43 m3) alanım var çap15 300m3 fan ve 10cm küçültücü ile 190 m3 karbon filtre kullanıyorum . Hava çıkışı çok çok az oluyor sıcaklık tavan , hava girişi az olduğu için midir yoksa fanın ucuna taktığım küçültücü ve ufak filtreden dolayı mı?

15 cm 300m3 fan 15cm ->10cm redüksiyon 10cm 190m3 filtre
1621009237810.png1621009270353.png1621009421355.png
60

LilSlugger

Yeni üye
Araştırdığım zaman 120x 120 çadıra 187m3 fan ve 240 m3 filtre yeterli olacağını belirtiyorlardı.Sıkıntı nedendir acaba

lildevil

Yeni üye
kanka bende girişte de çıkışta da Turbine Eco 100 var, 100x100x180 kabin diğer ürünler aynı çapları aynı 10 cm yeterli oluyor çıkışı ama karbon filtre bi tık azaltıyor diye hissettim ben sonra taktım çünkü

Son düzenleme:

kuzey3316

Yeni üye
Merhabalar,
60cmx60cmx120cm(0,43 m3) alanım var çap15 300m3 fan ve 10cm küçültücü ile 190 m3 karbon filtre kullanıyorum . Hava çıkışı çok çok az oluyor sıcaklık tavan , hava girişi az olduğu için midir yoksa fanın ucuna taktığım küçültücü ve ufak filtreden dolayı mı?

15 cm 300m3 fan 15cm ->10cm redüksiyon 10cm 190m3 filtre
Ekli dosyayı görüntüle 8132Ekli dosyayı görüntüle 8133Ekli dosyayı görüntüle 8134
60
bu sistemin aynısını bir arkadasım için kurdum cikis fanına yani ama hiç zannetmiyorum bunun 300 m3 bastıgına yada cektigine,karbon filtrede olunca baya baya dustu emis gücü , o yüzden bir redıksıyon ile ek 100 lük bir fan daha monte ettik o zaman durum duzeldi biraz ,bu tarz ucuz fanların verimi cok dusuk.

Aguş

Doktor
Bu fanlarla uğraşmaya değmez duct fan alman gerek fantilatör yada elektromarketim.com dan bulabilirsin paran varsa SP öneririm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
    TabldotLife TabldotLife: ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****