Havalandırma sistemi yardımm!!

Frat_ntul

Yeni üye
Kankalar selam 6.7 auto bitki icin 120×120 cadir düşünüyorum bitkilere bu boyutta bir kabın yeterlimi sizce.asıl konu bu kabine nasıl bi havalandırma sistemi kurmalıyım yarı yolda birakmicak fiyatı uygun ve sessiz birşey lazım. Tr ici almayı düşünüyorum link birakirir Bilgilendirirseniz sevinirim.

R

Ripley'sOG

Guest
Kabin havalandırma belirlemek için öncelikle kullanmak istediğin ışık önemli baz alinıcak m3 ışık HID(Hps,Mh,Shp) ise direkt olarak watt/ışık daha alt bir ısik ise led,cfl,t5 vs ise kabin m3 ölçüsü alınarak yapılır.Olcu vermemiz icin önce kullanmak istediğin ışık nedir?

420t41

Üye
Kabin havalandırma belirlemek için öncelikle kullanmak istediğin ışık önemli baz alinıcak m3 ışık HID(Hps,Mh,Shp) ise direkt olarak watt/ışık daha alt bir ısik ise led,cfl,t5 vs ise kabin m3 ölçüsü alınarak yapılır.Olcu vermemiz icin önce kullanmak istediğin ışık nedir?
Selamlar konunuza ortak oldum bu bilgilere benimde ihtiyacım var 120/100/170 içi mylar yansıtıcı kaplı bez dolap 3 bitki bulunduğu odada pencere devamlı açık içeride hava sirkülasyonu var kabinin kapılarında yarı açık cvp için şimdiden teşekkürler

420t41

Üye
Selamlar konunuza ortak oldum bu bilgilere benimde ihtiyacım var 120/100/170 içi mylar yansıtıcı kaplı bez dolap 3 bitki bulunduğu odada pencere devamlı açık içeride hava sirkülasyonu var kabinin kapılarında yarı açık cvp için şimdiden teşekkürler
Pardon kullandığım ışık Bestva 600V led

R

Ripley'sOG

Guest
Aslında sormak istediğim ileride mutlaka gerekecek kaç m3 karbon filtre ve fan gerekir
Kanka cümlenin basında belirttiğim gibi rakamlar fan örnek olarak 100 ise karbon filtrede 100 veya ona yakın bir rakam olmak zorunda aksi takdirde büyük karbon filtre hava emişi zorlaşır küçük olur ise hava filtrelenmeden akar gider.

Frat_ntul

Yeni üye
Kanka muhtemelen 120×120 alıcam ışık olarak marshydro ts2000wat düşünüyorum. Bunları tr içi toplamayı planliyom pandemi 2.dalga yolda gümrük bi takılcak uğraş dur olsun istemiyom @Ripley'sOG knka . Bana bi set yapsakya beraber önerilerini bekliyorum 6.7 bitki icin yuksek verim alabilcegim yarı yolda birakmicak bi set olustursak en asgari bütçeye çekebilersek o kadar iyi kanka

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka muhtemelen 120×120 alıcam ışık olarak marshydro ts2000wat düşünüyorum. Bunları tr içi toplamayı planliyom pandemi 2.dalga yolda gümrük bi takılcak uğraş dur olsun istemiyom @Ripley'sOG knka . Bana bi set yapsakya beraber önerilerini bekliyorum 6.7 bitki icin yuksek verim alabilcegim yarı yolda birakmicak bi set olustursak en asgari bütçeye çekebilersek o kadar iyi kanka
Kanka bir bütçe öyle ona göre uzatalım ayaklarımızı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    **** ** hahahahahahahaha
    +1
  • istr istr:
    ******* ********** **
    +1
  • istr istr:
    +1
  • D Dr.Organic:
    *** ******* **** ***** ****** **** ****** ** **** *** ********* ******* ****** ********* ****** **
    +1
  • istr istr:
    **** ***** **** ***** ********* * ****** *** ********* hahahaha ****** ********* ****** ***** ****** ********* ** ***** ****** *** ******** ***** ******* **** ********
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    *** ******** ******** ******** hahahaha ***** *******
    +1
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
    +1
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
    *** ** ** ****** ****** *** ******** *** **** hahahaha**** **
  • istr istr:
    hahahaha**** ********* ***** ********** **
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ***** hahahaha***
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **
  • D Dr.Organic:
    ***** ********* *** * ***** ** ** ******* ********* **
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ***** ********* **
    +1
  • universesingularity universesingularity:
    ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • D Dr.Organic:
    *** ***** **
  • istr istr:
  • universesingularity universesingularity:
    **** **** ****** hahahaha* ***** *****
    universesingularity universesingularity: **** **** ****** hahahaha* ***** *****