HAVALANDIRMA İÇİN YARDIM DOSTLAR

karbonat

Yeni üye
Dostlar selam 60,60,160 kabinim var her şeyi tam bir havalandırması eksik. içinde delahaze bir tane kadınım var. 1 bitki için karbon filtre almak istemiyorum çünkü setler inanılmaz pahalılanmış durumda dolardan. Bunun dışında kabinden boruyla camı delmem vs mümkün değil çünkü mahallede ve evimde çok fazla kedi olduğu için o delikten direk içeri girerler zaten buldukları her boşlukta eve girmeye çalışıyorlar. bana odadaki havayı kabine sokup çıkarmayı başarsam yeter gibi geliyor. Bunun dışında bunu nasıl yapıcam. bilgisayar fanı aspiratör denmiş ama anlamadığım konu şu bir havayı içeri çeken fan bir de dışarı çıkaran mı gerekiyor iki adet. kabinde o boşluklar var fakat carbon filtre kuramayacaksam nasıl bir şey kurmam gerek anlatabilir misiniz? forumu çok araştırdım ama konuyu anlayamadım hangi fan havayı içeri veriyor hangisi dışarı yoksa ikisini aynanda mı yapıyorlar anlamış değilim. ek olarak içeri temiz hava alabilirsem kirli hava bir şekilde dışarı çıkar diye düşünüyorum haksız mıyım? doğru düşünüyorsam içeri hava sokan fan hangisidir aspiratör denmiş forumda içeri çeker havayı diye onu internettem alsam taksam yeterli midir lütfen yardım edin dostlar bitki optimum düzeyde asla değil hazır vegideyken şu havalandırmayı halletmem gerekiyor....

şimdiden sağolun

karbonat

Yeni üye
Cvp: HAVALANDIRMA İÇİN YARDIM DOSTLAR

Night owl' Alıntı:
https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=253    kanka bu konuyu silmen için seni teşvik amaçlı inanılmaz ekonomik el yapımı mini karbon filtre yapımı.... İyi growlar

sıkıntım koku değil gerçekten apartman her gün kokuyor zaten. sorun kabine temiz hava girişi çıkışı nasıl yapılacak. hazır karbon filtreyi geçtim karbon filtre kullanmayacağım koku problemim yok fakat havalandırma için ne gerekiyor kanka? kabinde sadece bi vantilatör var o kadar

karbonat

Yeni üye
Cvp: HAVALANDIRMA İÇİN YARDIM DOSTLAR

Night owl' Alıntı:
Bitkine bol bol karbondioksit lazım temiz hava lazım giriş çıkış fan olursa daha iyi olur mutlaka ekmeğini yersin .

mesela aksiyel fan mı lazım kanal tipi fan mı lazım sen de hangisi var bro

Blackbalrog

Yeni üye
Knk tek bitki jel artı sprey kullanıyorum son 2 hafta biraz koktu odaiçinde arada bir havlandırdım havalandırma içimde gömme dolap içinde bez dolapta yapıyorum kapıları az açık bez dolabın içinede wc havalandırması içeriye hava girişi sağlıyor bez ön tarafı yarım açık ve mission complate 
Sonuç: tek bitki karbon filtre genel olarak ihtiyaç değil belki genetik efsane ağır kokuyodur ki purple kush auto çok kokmadı iyi growlar...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********