HAVALANDIRMA KONUSU

HAVALANDIRMA BORUSU DIŞARDA KESİNLİKLE OLMALI MI?

• OLMAZSA OLMAZ

Kullanılan: 3 27.3%
  • OLMASADA OLUR

Kullanılan: 2 18.2%
  • OLURSA DAHA İYİ OLUR AMA OLMASADA OLUR

Kullanılan: 6 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    11

loveisgod

Yeni üye
Selam kankalar kabini kurmama ramak kaldı aklımda birkaç soru bunları aklıma ve sırası geldikçe yazacağım.

İlk sorum: Kabine karbon filtreyi taktıktan sonra borunun diğer tarafını dışarıya bırakmasam olmazmı? Havalandırma yuvası tek oturma odamda var orayada kabini koyamam. O yüzden günde birkaç kez odayı havalandırsam ve borunun ucunu dışarda (evin içinde) bıraksam olmazmı?

1 oto bitkim var.

szrlkrsii

Müptezel
Valla kral ben de havalandırma fiber falan yok, fiberim varda takmadım 7 tane auto bitki var kabinin içinde arada sırada odanın kapısını açıp içeriyi yelliyorum :D

loveisgod

Yeni üye
Valla kral ben de havalandırma fiber falan yok, fiberim varda takmadım 7 tane auto bitki var kabinin içinde arada sırada odanın kapısını açıp içeriyi yelliyorum :D

yani sen boruyla dışardan havalandırmıyorsun kapıyı açıyorsun anca o sekılde dogrumu? Birde bir problem oldumu bitkilerde yani bu şeklde yetiştirebildinmi?

600Watt

Yeni üye
bitkiler yetişir güzel kardeşim karbon filtrenin amacı yetişen bitkilerin kokusunu filtrelemek.diğer arkadaşın koku ile ilgili bir problemi yoktur rahat takılıyordur.ama sen bu konuyu açtığına göre senin koku ile ilgili bir sıkıntın var.karbon filtrenin çıkışını illaki dışarı vermene gerek yok.odanın içinde kalsada olur hem kabinin sıcaklığını daha sabit tutarsın.

szrlkrsii

Müptezel
Kanka yetişir niye yetişmesin kokudan patlamamak icin takıyor millet ama ben öyle aman aman abartıldıgı kadar koktugunu düşünmüyorum 7 tane cicek diyorum yani boru degil odanın icerisinde dolapta duruyolar, odanın camı sürekli acık üzerine cektim perdeyi devam iste.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
  • deyorke deyorke:
    ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ********** ****** ***** ********* *******
    +1
  • S SuperKafa:
    ********* ******* *
  • S SuperKafa:
    ****** *** ********** ********* ********* ****** hahahaha* ***** *** ****** ***** ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    **** *** **** ******* hahahaha ****** ********* ** ******* ********* hahahaha** *** ****** ** **********
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    *** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ****** ***** ******* ********** ******** ******** **********
  • S SuperKafa:
    ********* ****** *** ******** *
  • S SuperKafa:
    *** ** ***** *
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa: