hayırlı pazarlar herkese fan yapraklarındaki şu lekelerin ne olduğunu bilen varmı

istr

Ordinaryüs
Kanka birden çok sebep olabilir. en yaygınlardan ilki ph dalgalanması, ikincisi de bitkiye marul muamelesi yapman olabilir. Işık altında kalan su izleri de bu şekilde leke yapar. Ayrıca bitki çok çelimsiz ve stresli duruyor. Bakım şeklini gözden geçir.

gorilladam

Müptezel
Tobacco mosaic virüse benzettim. Ayrıca bitki aşırı sulamaya maruz kalmış olabilir. Ve çok gübre veriyorsun açık olan yerler hariç bitki genel olarak çok koyu renkte. Gübreyi azalt.

Tobacco mosaic virüse benzettim. Ayrıca bitki aşırı sulamaya maruz kalmış olabilir. Ve çok gübre veriyorsun açık olan yerler hariç bitki genel olarak çok koyu renkte. Gübreyi azalt

aşırı sulama filan yapmadım bu doğustan tmv li doğdu gübreyi nispeten az veriyorum ama dahada azaltırım 2 dolu 1 boş sulu yapıyorum

Kanka birden çok sebep olabilir. en yaygınlardan ilki ph dalgalanması, ikincisi de bitkiye marul muamelesi yapman olabilir. Işık altında kalan su izleri de bu şekilde leke yapar. Ayrıca bitki çok çelimsiz ve stresli duruyor. Bakım şeklini gözden geçir.
tmv li biri yapraklarının öyle durmasının nedeni aspirinli su püskürtüyorum yapraklarına düzelmesi için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** *** ** **** hahahaha**
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • istr istr:
    ***** ***** ******** ****** ***** hahahaha* ** **** ********* ***** **** **
  • VendettaX VendettaX:
  • Night owl Night owl:
  • istr istr:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Tr@cyaLı Chat bot:
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    **** *** **** ******** ****** **** ****** **** ********* ****** ***** ****** ****** ****** ********
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
    +1
  • Tr@cyaLı Tr@cyaLı:
    ******** ***** ** hahahahahahahaha**********
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******** ***** ******* **** *** ***** **** *** **** ******** ****** **** ****** **** ********* ****** ***** ******
    +1
  • istr istr:
    ******* hahahaha****** ********* *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******** ****** ******** ** ******* hahahaha* ***** ****** **** ******* hahahaha* *** ****** ********** *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** hahahaha hahahaha* ***** ********** ******* hahahaha****** ********* *********
  • VendettaX VendettaX:
    hahahaha *** ** hahahahahahahaha*
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** hahahaha*** ****** **** ** ******** **** ***** ********** ********** ******
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ****** ***** ******* ** **** ********** ***** ******* ******** ****** **** ********* ********* ** hahahaha *** ** *
  • VendettaX VendettaX:
    ********* ******** ****** **
    VendettaX VendettaX: ********* ******** ****** **