hayatım son 3 aydır ölü

exudes

Üye
evet 1 ay önce sitemin marketinin üzerinde ot yetiştirmekten patladım bi arkadaşım web whatsappı açık unutması sonucunda patladım. yaş 16 kafamda deli planlar
1 ay önce diyorum yapıcam edicem böyle olucak şöyle olucak bi oluyosun puf. allahtan yasal yollara girmediler buna şükür ediyorum derken bide çıktığım kız'ı seven ortağım evet son 3 ayım böyle boktan konulardan geçiyor. siz siz olun kimseye sır vermeyin, he ben verdim verdiğim için pişmanmıyım evet pişmanım ama bida olurmu olmaz. 2 kişinin bildiği sır olmuyo en iyisi tek tabanca tüm tohumsuz ailesi. hepinizi seviyorum bana çok şey öğrettiniz herkese teşekkür ederim. bide konuyla biraz alakasız ama beyler auto bitki bakıcam tekrardan grow'a başlıcam artık akıllanmıyorum bağımlısı oldum içmeden bile bağımlı oldum yetiştirmeye bi yerde yapamam açık outdoor yapmayı düşünüyorum nerede yapabilirim? yaparsam auto yapmayı düşünüyorum mevsimleri neler bu zor günlerimde yardımcı olacak herkese teşekkür ediyorum iyi forumlar tohumsuz ailesi.

Mordecai

Moderator
bro yaşın daha küçük bu yaşlarda esrar beyin gelişimini olumsuz etkileyebilir.
en azından 18 olmayı bekle derim, hem başına iş almazsın bir süre.
geçmiş olsun.

convik

Doktor
bro yaşın daha küçük bu yaşlarda esrar beyin gelişimini olumsuz etkileyebilir.
en azından 18 olmayı bekle derim, hem başına iş almazsın bir süre.
geçmiş olsun.
16 yaşında çocuk yolda benden sigara yakmak için çakmak istese vermem. o yüzden @Mordecai üstat haklı, biraz yaşını al öyle bu işlere başla kardeşim ileride çok zararını görürsün. esrar erken yaşlarda başlamak ciddi psikolojini bozabilir.

Brother

Doktor
14 yaşında başlayan biri olarak söylüyorum
küçük yaşta başlamak gerçekten büyük hata
tabi o zamanlar bunları düşünmeyerek bilmeyerek başladık
cigarasız hayatım nasıldı hatırlamıyorum bile
küçük yaşta başlayan arkadaşlarımda benim gibi şimdi cigara olunca karşı koyamıyoruz
kontrol edemiyosun kendini bu konu da

convik

Doktor
bu vaazları hangimiz dinledi de bu adamın dinleyeceğin sanıyorsunuz? .d kararını verince bana ulaş kardeşim bari yapıyosan da patlamadan yap .d @exudes
sonra camdan bağırmasın hocam. ohuyom ben yaa diye :D
biz de dinlemedik kaçak köçek içtik ama bizden büyükler belli bir yaşa olgunluğa ulaşmadan gençlere dumanı bile solutmazlardı, vakti zamanı gelince gel sende keranacı diye çembere sokarlardı. biz içme diyelim kardeşimiz içmek isterse zaten içer.

evet 1 ay önce sitemin marketinin üzerinde ot yetiştirmekten patladım bi arkadaşım web whatsappı açık unutması sonucunda patladım. yaş 16 kafamda deli planlar
1 ay önce diyorum yapıcam edicem böyle olucak şöyle olucak bi oluyosun puf. allahtan yasal yollara girmediler buna şükür ediyorum derken bide çıktığım kız'ı seven ortağım evet son 3 ayım böyle boktan konulardan geçiyor. siz siz olun kimseye sır vermeyin, he ben verdim verdiğim için pişmanmıyım evet pişmanım ama bida olurmu olmaz. 2 kişinin bildiği sır olmuyo en iyisi tek tabanca tüm tohumsuz ailesi. hepinizi seviyorum bana çok şey öğrettiniz herkese teşekkür ederim. bide konuyla biraz alakasız ama beyler auto bitki bakıcam tekrardan grow'a başlıcam artık akıllanmıyorum bağımlısı oldum içmeden bile bağımlı oldum yetiştirmeye bi yerde yapamam açık outdoor yapmayı düşünüyorum nerede yapabilirim? yaparsam auto yapmayı düşünüyorum mevsimleri neler bu zor günlerimde yardımcı olacak herkese teşekkür ediyorum iyi forumlar tohumsuz ailesi.
Kardeşim senin yaşlarında bu işlere başlamış şuan 30lu yaşlara merdiven dayamış bir abin olarak bu yol
Çokca sahte dost, üzüntü stres aksiyete, eglenceli sandığın ama yıllarının çalındığını çok geç farkettiğin, kahpelik gördügün kahpelik yaptığın, yeri gelip senden çalınan yeri gelip senin başkasından çaldığın yoklukta kimyasal seyler deneten, aile ilişkilerini , arkadaş ilişkilerini bozan , derin yanlızlıklar, toplumdan dışlanmalar , sevdiiklerin tarafından terk edilmeler, artık eskisi gibi oldurmayan , normal düşünceleri kaybettiren iki duman çekip umrumda değil dedirtip birkaç yıl yıl daha kaybettiren artık dumanların işe yaramadığı ve eski seni özlerken peş peşe sigara yaktıran, sürekli başa döndüren ve başarısızlıklarla, yanlızlıklarla dolu bir yoldur bu evet içinde büssürü eğlenceli zamanın olucak ama hepsinde kafan güzel olduğu için onları da artık hatırlamamaya başlayacaksın kocaman bir boşluktan ibaret bu yol sonunda kendini mahallede torba tutarken bulmak istemiyorsan sana abi tavsiyesi alkol uyuşturucu sigara gibi şeylerden uzak durup kendine güzel bir hayat kurmaya çalış bunlar boş iş bize bakma biz bu bataklıkta a.cikların eline düşmemek için kendi yağımızda kavrulmaya çalışıyoruz burda dostane bir ortam konusmalar var ama bu abilerin nice yanlışlar görmüştür bu işler yüzünden benden sana tavsiye hiç bulaşma.

Trefalgar

Kıdemli Üye
Kardeşim senin yaşlarında bu işlere başlamış şuan 30lu yaşlara merdiven dayamış bir abin olarak bu yol
Çokca sahte dost, üzüntü stres aksiyete, eglenceli sandığın ama yıllarının çalındığını çok geç farkettiğin, kahpelik gördügün kahpelik yaptığın, yeri gelip senden çalınan yeri gelip senin başkasından çaldığın yoklukta kimyasal seyler deneten, aile ilişkilerini , arkadaş ilişkilerini bozan , derin yanlızlıklar, toplumdan dışlanmalar , sevdiiklerin tarafından terk edilmeler, artık eskisi gibi oldurmayan , normal düşünceleri kaybettiren iki duman çekip umrumda değil dedirtip birkaç yıl yıl daha kaybettiren artık dumanların işe yaramadığı ve eski seni özlerken peş peşe sigara yaktıran, sürekli başa döndüren ve başarısızlıklarla, yanlızlıklarla dolu bir yoldur bu evet içinde büssürü eğlenceli zamanın olucak ama hepsinde kafan güzel olduğu için onları da artık hatırlamamaya başlayacaksın kocaman bir boşluktan ibaret bu yol sonunda kendini mahallede torba tutarken bulmak istemiyorsan sana abi tavsiyesi alkol uyuşturucu sigara gibi şeylerden uzak durup kendine güzel bir hayat kurmaya çalış bunlar boş iş bize bakma biz bu bataklıkta a.cikların eline düşmemek için kendi yağımızda kavrulmaya çalışıyoruz burda dostane bir ortam konusmalar var ama bu abilerin nice yanlışlar görmüştür bu işler yüzünden benden sana tavsiye hiç bulaşma.
Bu metni forumun başına tutturmak lazim kral .

Yestafo

Kıdemli Üye
Smokehaze arkadaşa sonuna kadar katılıyorum eklenecek söz dahi bulamiyorum. Dikkate alirsan senin için çok güzel olur.

exudes

Üye
herkes iyi şeyler yazmış teşekkür ediyorum ama bana cigara değil grow yapmak bağımlılık yaptı o kendi yaptığım şeyi içinde daha iyi oluyo.
ama en iyisi girmemek bu işe tekrardan herkese teşekkür ederim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ** **** ******** **** **
  • Emmy Emmy:
    ** ** **
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ***** ********* *
  • Emmy Emmy:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
  • D despotdes:
    ****** **** **
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
  • kkush kkush:
    ***** ***** **
  • kkush kkush:
    ***** **** *** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ****** **
  • kkush kkush:
    ********* ******* ******* ******* ********* hahahaha ***** ** ********* **
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
  • D despotdes:
    ** ** ********** **
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    *** ****** ** **** ***** *** ***** hahahaha* **
  • kkush kkush:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ***** ** ****** ********* ** ********** ****** ********* ******* *****