Hazır kabin seti sipariş etme muhabbeti

papi27

Yeni üye
Kankalar magicplanttan hazır kabin seti sipariş etmeyi düşünüyorum belkide parça parça alırım bilemiyorum ev adresi vermicem kargo şubesinden alıcam yinede kartla kendi adıma alışveriş yapıcağım için sıkıntı olur mu ?

Son olarak en fazla 60×60×160 boyutundaki kabine 190 m3 lük karbon filtre yeterli olur mu yoksa 240 lık var onu mu almalıyım temiz hava girisi için 110 luk aksiyel fan düşünüyorum bu arada

ayteach

Müptezel
190 m3 luk filtre yeterli bahsettigin deger giriş fani icin ideal. İstersen siparişini ev adresine de ver hic bir sorun yok tribe girmene gerek bile yok dostum

djali30

Yeni üye
Kankalar magicplanttan hazır kabin seti sipariş etmeyi düşünüyorum belkide parça parça alırım bilemiyorum ev adresi vermicem kargo şubesinden alıcam yinede kartla kendi adıma alışveriş yapıcağım için sıkıntı olur mu ?

Son olarak en fazla 60×60×160 boyutundaki kabine 190 m3 lük karbon filtre yeterli olur mu yoksa 240 lık var onu mu almalıyım temiz hava girisi için 110 luk aksiyel fan düşünüyorum bu arada

temiz hava girişine bir şey almana gerek yok küçük kabinlerde pasif giriş kullanabilirsin zaten çeken fan yeterli olacaktır.

djali30

Yeni üye
Hala anlamadım karbon filtreyi disari hava atmak icin kullanıcam hem temiz hava cekmek hem atmak icin nasil kullaniliyo kanka

Kankacım kabinin hava çeken deliğini (giriş fanı taktığın yeri) açııyorsun. Dışarı atarken temiz havayı da çekmiş oluyor aynı anda. Passive intake diyor ecnebiler. Hatta kendi kabinimden örnek vereyim. Bende sadece çıkış fanı var aşşağıda gördüğün hava giriş deliğinden çıkış fanı aynı anda hava çekimini de yapıyor. pasif.jpeg

papi27

Yeni üye
Kankacım kabinin hava çeken deliğini (giriş fanı taktığın yeri) açııyorsun. Dışarı atarken temiz havayı da çekmiş oluyor aynı anda. Passive intake diyor ecnebiler. Hatta kendi kabinimden örnek vereyim. Bende sadece çıkış fanı var aşşağıda gördüğün hava giriş deliğinden çıkış fanı aynı anda hava çekimini de yapıyor. Ekli dosyayı görüntüle 4031
Hee anladım iyimişte sen tek bitki bakıyorsun anladığım kadarıyla ben 2 yada 3 bitki bakıcam sıkıntı olmasın ben yinede alıyım ya 190m3 karbon filtrenin yanında 110lukbi aksiyel fanla ses ısı izoleli boru temiz hava girişi için eğer zararı olmayıp faydası olucaksa bu arada ilk haftalarda birşey kullandınmı önerebileceğin gübre var mı varsa ne zaman kullanmaya başladın kabini 60x60x160 almayi dusunuyorum seninkisi baya küçük anladigim kadarıyla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...