Herşey tamam gibi amma tohum eksik :)

Arkadaşlar şimdilik sistemi böyle yaptım 900 w projektr var sisteme mobil klimada koyacağım.ayin 14 ünde 3xslh auto 1 og og k 1 ssh ama  hala tohumlarım gelmedi kuveyt e gec geliyor herhalde ?

Yorumlarınızı eksik etmeyin 

Sistem videosu:https://youtu.be/aywao-iqgXs

King

Kıdemli Üye
selam kanka görünüşe bakılırsa kaliteli bir sisteme benziyor, cephaneler de hazır maşallah. daha önce tahta saksı kullanan görmedim faydaları/zararları üzerine araştırmanı tavsiye ederim.ayrıca straforlar nemi çekebilir üzerini mylar yansıtıcı film ile kaplaman ışığı daha verimli kullanman için iyi olabilir.

İlk grow deneyimi ise 1-2 tane köfteci tohumla 1 hafta deneme yapmanı tavsiye ederim.  youtube da isim ve soyismin gözüküyor onu da düzeltmeni tavsiye ederim.
takipteyim iyi growlar

Cvp: Herşey tamam gibi amma tohum eksik :)

King' Alıntı:
selam kanka görünüşe bakılırsa kaliteli bir sisteme benziyor, cephaneler de hazır maşallah. daha önce tahta saksı kullanan görmedim faydaları/zararları üzerine araştırmanı tavsiye ederim.ayrıca straforlar nemi çekebilir üzerini mylar yansıtıcı film ile kaplaman ışığı daha verimli kullanman için iyi olabilir.

İlk grow deneyimi ise 1-2 tane köfteci tohumla 1 hafta deneme yapmanı tavsiye ederim.  youtube da isim ve soyismin gözüküyor onu da düzeltmeni tavsiye ederim.
takipteyim iyi growlar

Öncelikle değerli yorumun  için teşekkür ederim kardeşim , maalesef yaşadığım ülkede hem web siteleri olsun hmnde çarşı olsun mylar bulamadim.Strafor koymamin sebebi sıcakligi dengelemek için malum 1 ay sonra dışarısı 45 50 dereceyi bulacak :) o sebeble hem iccini hdmde dis tarafi kaplaacagim simdikik prototip gibi birsey malum 6 adet projktor biraz isi yapiyor , valla köfteci bulsam zaten Arap ülkesinde bu kadar riske girmem :) :)  bu ahşap plywood maalesef elimde olan imkan buydu ( plastik saksı vardı) fakat ben kendim hem hava alması açısından hem altından hemde yanlardan delikler açtım her bir saksıda 30 40 ince delik vardır. Birde isim soy isimin bı önemi yok 3 yildir yurtdışn artık buradayim anlayacağın yinede teşekkürler 

Cvp: Herşey tamam gibi amma tohum eksik :)

ganjair' Alıntı:
Naptın sen knka ya efsane bisi kurmussun.

Darisi sizlerin başına :) hayırlısı ile tohumlar bı gelse idi 15 gün oldu şuan ses soluk yok

ganjair' Alıntı:
Naptın sen knka ya efsane bisi kurmussun.

Darisi sizlerin başına :) hayırlısı ile tohumlar bı gelse idi 15 gün oldu şuan ses soluk yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gokzn:
    ****** ******** ****** **
  • G gokzn:
    ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** **** ********* ****** ******** ******* ******** *** *** *** ******** ***** *** hahahaha** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • higthead higthead:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
    +1
  • higthead higthead:
    *** hahahaha ****** *** ***** ****** ********* ***** hahahaha *** hahahaha*** ***** ********** *** ********* **** hahahaha* **** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ** ********* hahahaha***** ****** ****** ** hahahaha ********
  • G gokzn:
    ***** ***** ******** ******* ******* ****** **** ***** **** *** hahahaha ******
  • G gokzn:
  • G gokzn:
    ******** ******* ******* hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** *** ***** *** ** *** *** ********** ******* ******* ********* *** * *** ******* ****** *** ********** ********* **** hahahaha ******* ******* *** ******* ****** *** ******** *** ***** ******** ******* ********
  • higthead higthead:
    *** *** ******** **** **** ******** ****** ****** *** *** * **** ******* *** ******* ****** *** ***** ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** ******** ******** *** ********* ****** hahahaha**** ****** *** ******* ********* *** ******* ********** hahahaha* ** ******* ***** ********* **** *** * ********* ********** ********** ****** **** **** ******** ******** hahahaha***
  • higthead higthead:
    hahahaha ****** ********** **** **** hahahaha** ********** ******* ******* ** ****** ********* ***** **** ******* **** hahahaha** ******* ******* ****** **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha** ********* **** ***** hahahaha**** *** ******** hahahaha* ********** hahahaha** hahahaha* *** ******** hahahaha* ** ********** ***** **** ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ******* *** ********** ****** ****** **** ******* **** hahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ******** ********** ********** *** ********* ** ******** ****** hahahaha* ********* ****** ***** ******* ******* hahahaha* ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ******
  • G gokzn:
    ****** hahahaha ***** ****** **** *** ******** *********
  • G gokzn:
    ***** ***** **** **** ******* ****** ***** *** ******* **** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ********* **** ********* ***** ******** ***** ********** ****** ******** **** **** ********* ***** ********** *** ** ****** ********** ******* *** ***** ********
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ********** ***** **** **** ******* ****** ***** *** ******* **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ** ********